Ahoj všichni!

Po letech snění, odříkání a nabírání zkušeností jsme se rozhodli, že rozšíříme naší službu veřejnosti a začneme dělat sandály. Ano, čtete dobře! BUDEME DĚLAT SANDÁLY. Roky sníme o tom, že oživíme výrobu kvalitních českých kožených sandálů. Současný trend přicházející z center světové módy tomu jen napomáhá. Sandály s ponožkami, český vynález budou světové.

  • Nejsme spokojení s nabídkou sandálů na českém trhu.
  • Nelíbí se nám, že v obchodech je záplava levných sandálů z Asie, které se rozlepí po roce a ještě mohou způsobovat svým nositelům zdravotní komplikace.
  • Sandálů je všude plno, ale koupit sandály, které jsou krásné, pohodlné, šité, dobře udělané, opravitelné a ještě je za rozumné peníze je skoro nemožné.

Kvůli koronakrizi si spousta z Vás koupit sandály nemohlo - obchody byly zavřené a jak to tak vypadá, ještě nějakou dobu zavřené budou. Spousta věcí se proto začala řešit online a my chceme přinést novou službu - prodej sandálů (i s ponožkami) online - ale my nechceme vyrábět jen tak ledajaké sandály.

Chceme uvést na trh kvalitní šité sandály pro pány i pro dámy, z prvotřídních materiálů, pohodlné, krásné, za rozumné peníze a se skvělým servisem. Tak jako to bylo před válkou u Baťů s dřevákama.

  

Koupit online sandály, které sedí

Koupit sandály online musí být stejně pohodlné a bezpečné, jako kdybyste si je ozkoušeli osobně. Chceme přinést do výroby sandálů high-tech. Mobilem si speciální aplikací oskenujete nohu a pošlete nám data. My Vám chceme nabídnout modely sandálů, která je přesně vhodná pro Vás a tu Vám vyrobíme podle Vašeho přání na zakázku. Díky přesné míře tak vyrobíme sandály, které Vám budou sedět jako ulité a k tomu přidáme i skvělé bambusové ponožky.


Kvalitní, šité sandály - záruka kvality 

Budeme vyrábět nadčasové pánské kožené šité sandály. Vycházkové i sportovní. Všechny naše sandály budou šité. To znamená, že se nerozlepí podrážka, a že budou opravitelné. Na naše sandály budeme používat jen špičkové přírodní materiály - hovězí a telecí useň. Naše sandály budou špičkově zpracované.

 


Od Sandálů po Flipflopy

Budeme vyrábět nadčasové pánské i dámské sandály. V budoucnu budeme vyrábět i pánské rámové sandály.

 


Pohodlí a zdraví nohou na prvním místě

Zdravý sandál a zároveň stylový jen tak nekoupíte. Stejně tak je těžké koupit sandál pro širší nohu nebo vyšší nárt.  Mnoha lidem i se zdravýma nohama sandály v obchodech nesedí, a nemají dobré vložky do bot. My chceme nabídnout komfortní, jemnými a kvalitními materiály vybavené kožené sandály. Ve spolupráci s ortopedy nabídneme i výrobu vložek do sandálů na míru.


Špičkové materiály

Naše sandály budou vyrobené s prvotřídní hovězí a telecí usně. Nenajdete v nich žádné náhražky. Podešve a podrážky budou buď kožené, nebo pryžové - od renomovaných výrobců jako je Danite, nebo Wibram. 


Nestandardní velikosti

Díky moderním strojům a technologiím budeme schopni uspokojit i lidi s nestandardními velikostmi nohou. Kdo má více než 46, ví, že je skoro nemožné koupit kvalitní a vkusnou sandál, natož obuv podle Vašich představ a za rozumné peníze. Stejně tak u lidí, kteří nemají standardní šíři nohou, nebo výšku nártu. My budeme schopni Vám vyrobit takové sandály, které Vám padnou jako ulité. 


Sandály od nás vydrží roky

Sandály od nás budou opravitelné a rekonstruovatelné. Součástí servisu chceme nabídnout i možnost oprav našich sandálů, spolu s vyzvednutí a dovozem až k Vám domů. 

 

I ty můžeš pomoci oživit českou výrobu sandálů

Přispět projektu postavit s námi fabriku na české kožené sandály může každý. Připravili jsme pro Vás odměny, ať už chcete jen drobně podpořit, nebo se chcete stát jedním z našich prvních zákazníků, nebo přispět na nákup drahých strojů - budeme rádi, když se s námi na projektu budete podílet.

 

Dočetli jste to až sem? Apríl! :-) Sandály ne, ale fabriku na perfektní boty stavíme. Přidejte se k nám!