Ahoj všichni!

je rozhodnuto!

Po letech snění, odříkání a nabírání zkušeností jsme se rozhodli, že rozšíříme naší službu veřejnosti a začneme dělat boty.

Ano, čtete dobře! BUDEME DĚLAT BOTY. A ne ledajaké. Roky sníme o tom, že oživíme výrobu kvalitních českých kožených bot a tento rok se do toho pustíme.

Nejsme spokojení s nabídkou obuvi na českém trhu. Nelíbí se nám, že v obchodech je záplava levných bot z Asie, které se rozlepí po roce. Bot je všude plno, ale koupit botu, která je krásná, pohodlná, šitá, dobře udělaná, opravitelná a ještě je za rozumné peníze je skoro nemožné.

Minulý rok si navíc spoustu lidí kvůli koronakrizi koupit boty nemohlo - obchody byly zavřené. Spousta věcí se začala řešit online a my chceme přinést novou službu - prodej bot online - se 100% garancí. Chceme dokázat, že když se chce, tak to jde.

Chceme uvést na trh kvalitní šité boty pro pány i pro dámy, z prvotřídních materiálů, pohodlné, krásné, za rozumné peníze a se skvělým servisem. Tak jako to bylo před válkou u Baťů.

Tento projekt je velký úkol - jsme na samém začátku. 

 

 

Musíme se k tomu ale propracovat, sehnat peníze, koupit stroje, sehnat lidi, naučit se všechno - materiály, konstrukci, výrobu, prodej, servis.

Šitou vycházkovou obuv v Čechách už skoro nikdo nedělá. Vše je od šedesátých let jen lepené. My chceme pro naše zákazníky to nejlepší. Proto chceme postavit výrobu a přinést zákazníkům šité, kvalitní kožené boty. Chceme, aby každému zákazníkovi bota perfektně padla. I když má vysoký nárt nebo vybočený palec.

Chceme, aby lidé v Čechách byli zase dobře a zdravě obutí.

Aby se sen stal skutečností, budeme potřebovat velikou podporu a spoluúčast Vás všech. I Vy se můžete stát se součástí tohoto příběhu. 

Vyberte si jak byste mohli pomoci, sledujte naši cestu k českým šitým botám. Čeká nás dobrodružná a trnitá cesta.

Držme si palce! 

POČÍTEJTE SE MNOU, CHCI POMOCI PŘIVÉST NA SVĚT KVALITNÍ ČESKÉ BOTY.