STÍHÁME DO VÁNOC!

Pouzdro na karty (na stisk) - purista

Doba dodání:
2 týdny

Pouzdro na karty purista je jedinečný originál, na jehož výrobě se budete podílet i vy sami.
Pouzdro si můžete sami, s dětmi či přáteli kreativně dobarvit do konečné podoby. Součástí balení jsou i dvě lahvičky s barvou: modrá, žlutá, červená nebo zelená, pipeta, sprej a vše ostatní, co potřebujete pro tvorbu Vašeho originálu.

Novinka!
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Pouzdro na karty (na stisk) - purista

Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Červená

Modrá

Zelená

Černá

Hnědá

Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Červená

Zelená

Modrá

Černá

Hnědá

Cena aktuální konfigurace
EUR 19
Popis produktu

Kožené pouzdro (nejen) na karty je velmi pohodlné a praktické pouzdro z kvalitní italské kůže. Můžete ho využít jen tak do města nebo na dovolenou do kraťasů, či na pracovní schůzky na vizitky. Pouzdro je velmi vhodné jako dárek. Díky své malé velikosti může každému skvěle doplnit klasickou peněženku. Pokud s sebou dotyčný potřebuje pouze pár karet a nechce se mu brát velká peněženka, toto pouzdro skvěle poslouží. 

Pouzdro vyrábíme z prvotřídní italské třísločiněné kůže. Výrobek je celokožený. Znamená to, že uvnitř pouzdra není žádná textilie, ale zase jen kvalitní lícový materiál. Protože je dělána z jednoho pevného kusu kůže a hrany peněženky jsou řezané, na peněžence se v podstatě nemá co trhat nebo rozbít ani při každodenním nošení a vydrží tak sloužit klidně 5-10 let.

V balení s pouzdrem naleznete také 2 barvy dle Vašeho výběru, které využijete k tvorbě Vašeho jedinečného originálu. Dále balení obsahuje také pipetky, molitanky a sprej - pomocí těchto nástrojů si vyzkoušíte několik druhů technik.

Specifikace

Balení obsahuje: pouzdro na karty, 2 barvy na kůži, odlakovač, pipetu, houbičky na nanášení, sprej a návod jak na to.

Rozměry: 9 cm délka, 5 cm výška, 2,5 cm šířka.

 

Techniky barvení

 

Technika č. 1: Zdobení pomocí textilního/vatového tamponku

 

1. Připravte si své pracovní místo, použijte folii či jinou podložku jako ochranu proti obarvení stolu, vemte si zástěru či staré oblečení a rukavice. Barva nejde vyprat a jde velmi špatně smýt z rukou. Pečlivě dbejte na všechny bezpečnostní pokyny přibalené k výrobku.

 

2. Otevřete uzávěr lahvičky s barvou, otočte ji a nechte tamponek nasáknout, opět barvu uzavřete.


3. Krátkým “ťupáním” obarvěte peněženku do vysněné podoby, barvy lze kombinat, jen vždy na další barvu použijte nový tamponek. 


4. Nakonec zatvrďte bílým průsvitným lakem a nechte 5 min zaschnout.
5. Hotovo!

 

Technika č. 2: Zdobení pomocí pipetky

1. Připravte si své pracovní místo, použijte folii či jinou podložku jako ochranu proti obarvení stolu, vemte si zástěru či staré oblečení a rukavice. Barva nejde vyprat a jde velmi špatně smýt z rukou. Dbejte pečlivě na bezpečnostní pokyny přibalené k výrobku.

 


2. Otevřete uzávěr lahvičky s barvou, pipetku ponořenou zčásti do barvy v horní části zmáčkněte a barva se natáhne dovnitř. Pipetku jemně oklepejte o horní hranu. 


3. Kapejte z dostatečné výšky na výrobek tak dlouho, dokud nedosáhnete požadovaného vzoru podle svého přání.

Na pipetu můžete prstem jemně poklepávat a "stříkat"


4. Nakonec zafixujte bílým průsvitným lakem a nechte 5 min zaschnout.
5. Hotovo!

 

Technika č. 3: Zdobení pomocí šablonky

1. Připravte si své pracovní místo, použijte folii či jinou podložku jako ochranu proti obarvení stolu, vemte si zástěru či staré oblečení a rukavice. Barva nejde vyprat a jde velmi špatně smýt z rukou. Dbejte pečlivě na bezpečnostní pokyny přibalené k výrobku.

2. Vyrobte si z papíru/čtvrtky požadovanou šablonku, přiložte na výrobek. Můžete si pomoci oboustrannou izolepou. Pozor na poničení peněženky izolepou. 

3. Skrze šablonku a okolo šablonky nastříkejte barvu dle svého uvážení. 


4. Nechte barvu 5 minut zaschnout a odstraňte šablonku. 


5. Nakonec zafixujte bílým průsvitným lakem a nechte 5 min zaschnout.
6. Hotovo!

 

Technika č. 4: Psaní písmen pomocí vatové tyčinky do uší

1. Připravte si své pracovní místo, použijte folii či jinou podložku jako ochranu proti obarvení stolu, vemte si zástěru či staré oblečení a rukavice. Barva nejde vyprat a jde velmi špatně smýt z rukou. Dbejte na bezpečnostní pokyny přibalené k výrobku.

2. Vezměte si vatovou tyčinku do uší, jemně namočte do barvy a napište s ní požadovaný nápis. 

3. Pokud se Vám nezdá nápis příliš zřetelný, můžete středy jemně dobarvit pipetkou. Stačí když její pomocí jemně obtáhnete písmo bez mačkání pipetky. 

4. Nechte barvu 5 minut zaschnout.

5. Nakonec zafixujte bílým průsvitným lakem a nechte 5 min zaschnout.

6. Hotovo!

 

Technika č. 5: Zdobení pomocí spreje

1. Připravte si své pracovní místo, použijte folii či jinou podložku jako ochranu proti obarvení stolu, vemte si zástěru či staré oblečení a rukavice.

Barva nejde vyprat a jde velmi špatně smýt z rukou. Dbejte na bezpečnostní pokyny přibalené k výrobku. 


2. Nasaďte na požadovanou barvu koncovku se sprejem, v případě opětovného použití nezapomeňte před použitím spreje v jiné barvě vymýt. 

3. Stříkejte sprejem podle potřeby. Z větší dálky dosáhnete méně znatelného vzoru, z větší blízkosti bude vzor velmi zřetelný.

Ulehčit si můžete práci i s použitím papírové šablony, kterou budete jemně posouvat dále a při každém dalším střiku použijete sprej z větší vzdálenosti.

Vznikne tak krásný plynulý přechod. 
4. Po dokončení nechte barvu 5 minut zaschnout.
5. Nakonec zafixujte bílým průsvitným lakem a nechte 5 min zaschnout.


6. Hotovo!

Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
✅ Kreativní sady