Pouzdro na karty (na stisk) - purista - OUTLET

Doba dodání:
4 týdny

Kožené pouzdro (nejen) na karty je velmi pohodlné a praktické pouzdro z kvalitní italské kůže. Můžete ho využít jen tak do města nebo na dovolenou do kraťasů, či na pracovní schůzky na vizitky. Pouzdro je velmi vhodné jako dárek.

Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Pouzdro na karty (na stisk) - purista - OUTLET

Cena aktuální konfigurace
EUR 19
Popis produktu

Kožené pouzdro (nejen) na karty je velmi pohodlné a praktické pouzdro z kvalitní italské kůže. Můžete ho využít jen tak do města nebo na dovolenou do kraťasů, či na pracovní schůzky na vizitky. Pouzdro je velmi vhodné jako dárek. Díky své malé velikosti může každému skvěle doplnit klasickou peněženku. Pokud s sebou dotyčný potřebuje pouze pár karet a nechce se mu brát velká peněženka, toto pouzdro skvěle poslouží. 

Pouzdro vyrábíme z prvotřídní italské třísločiněné kůže. Výrobek je celokožený. Znamená to, že uvnitř pouzdra není žádná textilie, ale zase jen kvalitní lícový materiál. Protože je dělána z jednoho pevného kusu kůže a hrany peněženky jsou řezané, na peněžence se v podstatě nemá co trhat nebo rozbít ani při každodenním nošení a vydrží tak sloužit klidně 5-10 let.

Specifikace

Balení obsahuje: pouzdro na karty, 2 barvy na kůži, odlakovač, pipetu, houbičky na nanášení, sprej a návod jak na to.

Rozměry: 9 cm délka, 5 cm výška, 2,5 cm šířka.

Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
Tlustý Outlet