Tento výrobek odesíláme ihned!

Pouzdro na karty se zipem - červené

Doba dodání:
3 dny

Pouzdro na karty se zipem je luxusní kožený výrobek nejvyšší třídy a kvality z řady Tlustý Premium. Je vyrobeno ze špičkové hovězí usně z americké koželužny Horween v Chicagu.

 

Na jedné straně je pět oddílů na karty, na druhé pak jedna větší kapsa například na bankovku. Středem peněženky vede zipová kapsička, která může sloužit jako mincovník.

Fotky jsou pouze ilustrační.
Novinka
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Pouzdro na karty se zipem - červené

Cena aktuální konfigurace
EUR 99
Popis produktu

Pouzdro na karty se zipem Horween

Pouzdro na karty se zipem je luxusní kožený výrobek nejvyšší třídy a kvality z řady Tlustý Premium. Je vyrobeno ze špičkové hovězí usně z americké koželužny Horween v Chicagu.

Je to výrobek z kategorie Fine leather, jemný, propracovaný ve všech ohledech. Hodí se jako doplňková malá peněženka do kapsy kalhot, do saka nebo i do dámské kabelky.

Tato peněženka je k dispozici v limitované kolekci a jen v jedné barvě. 

Pouzdro na karty má 4 oddíly na karty, zipem zabezpečený oddíl na mince a oddíl na bankovky.

Je tenké, elegantní a praktické. Hodí se tak skvěle jak do kalhot, tak do kapsy od saka. Pohodlně se vejde i do malé kabelky či psaníčka.

Na jedné straně peněženky je pět kapes na karty, na druhé pak jedna větší kapsa například na bankovky. Středem peněženky vede zipová kapsička na mince.

 

Specifikace

Rozměry pouzdra : 13 cm délka, 7 cm výška, 1 cm šířka.

 

Pouzdro je na první pohled příjemně malé a nebude Vám nikde překážet.  Peněženku vyrábíme z prvotřídní americké hovězí usně z věhlasné koželužny Horween (1905) v Chicagu.

 

Tento typ prémiové kůže se používá na všechny peněženky světoznámých značek.

 

Kůže je silná přesně tak, aby se peněženka nemohla roztrhnout a současně si udržela lehkost a jemnost. Useň je navíc velmi měkká a příjemná na omak.

 

Navíc díky své přírodní kresbě - struktuře na povrchu - dodá každému kusu jedinečný vzhled.

Doplňující informace

Upozornění: Tento výrobek je vyroben z jemných materiálů a je v kategorii Fine Leather. Vzhledem k jemnosti zpracování a charakteru materiálu na tento výrobek neposkytujeme doživotní záruku. Při dobrém zacházení a péči Vám ale tato peněženka bude sloužit také dlouhá léta. 

Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
Kožené peněženky na zakázku a s monogramem, Ihned k odběru, Tlustý Premium, Pánské kožené peněženky, Dámské kožené peněženky, Malé kožené peněženky, Peněženky na mince, Mini kožené peněženky, Luxusní kožené peněženky, Slim peněženky