Kožené pouzdro na karty se zipem Premium

Doba dodání:
3 dny

Pouzdro na karty se zipem je luxusní kožený výrobek nejvyšší třídy a kvality z řady Tlustý Premium. Pokračovat

Ihned k odběru
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Kožené pouzdro na karty se zipem Premium

Cena aktuální konfigurace
EUR 94.90
Hodnocení zákazníků
5,0
Tento výrobek zakoupilo již: 120 zákazníku
Všech 877 hodnocení
Aneta Štar
Já už jsem si radost k svátku udělala, nádhera, vejde se zatím do většiny kapes. :) Ano jste dražší, ale máte kvalitu a na výbornou péči o zákazníka a to není běžné. Pro nás běžné smrtelníky je fajn využívat těchto vašich svátečních akci. :) už mám pásek a náramek. :)
Vice recenzi
Popis produktu

Kožené pouzdro na karty se zipem Premium 

Pouzdro na karty se zipem je luxusní kožený výrobek nejvyšší třídy a kvality z řady Tlustý Premium. Je vyrobeno ze špičkové telecí kůže s přírodním zrnem, pocházející z německé koželužny Perlinger, která je dvorním dodavatelem módního domu Hermés.

Je to výrobek z kategorie Fine leather, jemný, propracovaný ve všech ohledech. Hodí se jako doplňková malá peněženka do kapsy kalhot, do saka nebo i do dámské kabelky.

Tato peněženka je k dispozici v limitované kolekci a na výběr je pouze z několika barev. Šití je vždy laděno do barvy kůže.  Tyto peněženky jsou k dispozici pouze v několika desítkách kusů od barvy. Pokud jsou vyprodány, nelze je objednat. Materiál této kvality je pro běžnou produkci nedostupný.

Pouzdro na karty má 5 oddílů na karty, zipem zabezpečený oddíl na mince a oddíl na bankovky.

Je tenké, elegantní a praktické. Hodí se tak skvěle jak do kalhot, tak do kapsy od saka. Pohodlně se vejde i do malé kabelky či psaníčka.

Na jedné straně peněženky je pět kapes na karty, na druhé pak jedna větší kapsa například na bankovky. Středem peněženky vede zipová kapsička na mince.

 

Specifikace

Rozměry pouzdra : 13 cm délka, 7 cm výška, 1 cm šířka.

 

Pouzdro je na první pohled příjemně malé a nebude Vám nikde překážet.  Peněženku vyrábíme z prvotřídní německé telecí kůže.

 

Tento typ prémiové kůže se používá na všechny peněženky světoznámých značek.

 

 

Kůže je silná přesně tak, aby se peněženka nemohla roztrhnout a současně si udržela lehkost a jemnost. Useň je navíc velmi měkká a příjemná na omak.

 

Navíc díky své přírodní kresbě - struktuře na povrchu - dodá každému kusu jedinečný vzhled.

Doplňující informace

Upozornění: Tento výrobek je vyroben z jemných materiálů a je v kategorii Fine Leather. Vzhledem k jemnosti zpracování a charakteru materiálu na tento výrobek neposkytujeme doživotní záruku. Při dobrém zacházení a péči Vám ale tato peněženka bude sloužit také dlouhá léta.