-15% na všechny přísné dárky po celé září!

Použijte v košíku kód: PRISNE15

 

Tento měsíc bude neobyčejně celý přísný!

Ti z Vás, co si rádi hrají a experimentují anebo jen chtějí někoho potěšit vtipným a neotřelým přísným dárkem, máte jedinečnou možnost si pořídit kterýkoliv z našich přísných dárků o 15 % výhodněji do půlnoci 30.9.2021.

Připravili jsme pro Vás jak jemné doplňky jako například stuhu "I love you", tak i pro dobrodružnější povahy kožená pouta, obojek s řetízkem nebo plácačky. Všechny doplňky jsou vyrobené z prvotřídní italské kůže a jsou k dostání ve 3 barvách v černé, červené a vínové barvě. Černá barva evokuje tajemno, červená vášeň a vínové provedení je pak decentní variantou. Pro romantické duše jsme si připravili klíčenku pro zamilované ve tvaru srdce.

Pokud byste rádi zakoupili více výrobků z přísné kolekce, připravili jsme si pro vás zvýhodněné sety. V prvním velmi přísném setu naleznete obojek s vodítkem, pouta a stuhu "I love you baby". V druhém setu ultra přísný set s kočkou - je navíc oproti prvnímu kožená plácačka s třásněmi. Pokud byste rádi set s plochou plácačkou, máme pro vás set číslo 3 - ultra přísný set (s plácačkou).

Na přísné dárky Vám rádi na přání vyrazíme také monogram. K dárku přikládáme také průvodní dopis o výrobku a posíláme jej v hezkém dárkovém balení. Používáme přímé oslovení, nezapomeňte nám tedy do poznámky napsat, pro koho přísný dárek bude. Potěšte také někoho, koho máte rádi, vtipným přísným dárkem!