Příspěvek 2000Kč

Doba dodání:
1 den
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Příspěvek 2000Kč

Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Příspěvek 100 Kč
Příspěvek 100 Kč

helpvíce info.
Příspěvek 200Kč
Příspěvek 200Kč

helpvíce info.
Příspěvek 500Kč
Příspěvek 500Kč

helpvíce info.
Příspěvek 1000Kč
Příspěvek 1000Kč

helpvíce info.
Příspěvek 2000Kč
Příspěvek 2000Kč

helpvíce info.
Příspěvek 5000Kč
Příspěvek 5000Kč

helpvíce info.
Cena
EUR 0
Popis produktu

Chceme v této složité době podpořit lidi, kteří na tom jsou v této době obzvlášť špatně - svobodné maminky s dětma.

Kdo má homeoffice a distanční výuku - ví, jaké to je peklo. A když ještě nemáte jak vydělat peníze, je to katastrofa. Chceme jim dát práci. 

Proto jsme vymysleli projekt Dáme kilo! Když každý z nás dá kilo - vy i my z každé objednávky, sejde se kil hodně a někomu sakra pomůžou. 

Kdo chce - může si ke své objednávce opasku, peněženky nebo brašny dát dobrovolný příspěvek - kilo, dvě kila nebo i víc. My dáme taky z každé objednávky kilo. Pokud podpoříte tento projekt, tak ke každému výrobku Vám pošleme symbolickou klíčenku, kterou vyrábějí zatím tři konkrétní svobodné maminky. Výtěžek z příspěvků posíláme přes transparentní účet na Klub svobodných matek z.s.

Pojďte - Dáme kilo!

Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
✅ Dárky z kůže pro muže i ženy - ihned k odběru, ✅ Kožené opasky pro muže i ženy na zakázku, ✅ Kožené peněženky na zakázku pro muže a ženy s monogramem, ✅ Luxusní kožené zápisníky a business diáře na zakázku, ✅Obaly, pouzdra a podložky, ✅Drobné výrobky, ✅Kožené řemínky k hodinkám, ✅Netty kolekce, ✅ Kožené a plátěné (látkové) batohy pro muže i ženy, ✅Limitovaná kolekce Tlustý Premium., ✅ Kožené brašny, ✅ Cestovní, sportovní tašky a kožená zavazadla pro muže i ženy, ✅Kožené aktovky, ✅ Dámská kolekce - kabelky, peněženky, psaníčka, Přísné dárky, ✅Dárkové poukazy, ✅Péče o kůži, Kožené náramky , WORKSHOP, Kožené řemínky pro Apple Watch 3, ✅ Černé pánské kožené opasky a dámské pásky, Luxusní manažerské kožené zápisníky a diáře, Kožené řemínky pro Apple Watch 4, ✅ Hnědé pánské kožené opasky a dámské pásky, Náhradní bločky, Kožené řemínky pro Apple watch 5, ✅ Pánské kožené opasky, Kožené pásky pro Apple Watch 3, ✅ Dámské kožené pásky a opasky, Motivační opasky na hubnutí, Kožené pásky pro Apple Watch 4, Kožené pásky pro Apple Watch 5, ✅ Kožené opasky pro muže na zakázku, Kožený řemínek pro Apple watch 6, Kožené řemínky pro Apple Watch 38mm, Kožené řemínky pro Apple Watch 40mm, Kožené řemínky pro Apple Watch 42mm, Kožené řemínky pro Apple Watch 44mm, ✅ Kožené a plátěné (látkové) batohy pro muže i ženy, ✅ Pánské kožené peněženky na míru, ✅ Dámské kožené peněženky na míru, Příruční kožené brašny a tašky, Kožené brašny a tašky přes rameno, Kožené brašny a tašky na notebooky, Kožené ledvinky, ✅ Malé kožené peněženky na míru, ✅ Velké pánské i dámské kožené peněženky na míru, ✅ Kožené kasírky, kasírtašky a peněženky pro číšníky, ✅ Kožené pánské i dámské peněženky na mince a mincovníky, ✅ Kožené peněženky na platební karty, ✅ Kožené pánské i dámské mini peněženky, ✅ Luxusní kožené pánské i dámské peněženky, ✅ Kožené peněženky na zip, ✅ Kožené pánské i dámské peněženky s kapsou na mobil, ✅ Pánské i dámské kožené slim peněženky, Messengery, ✅ Prémiové opasky, ✅ Prémiové peněženky, Dámské kabelky, ✅ Dámské kožené peněženky na míru, ✅ Ručně vyráběné kožené klíčenky, Cestovní tašky, Lodní vaky, Kožené brašny a tašky na notebooky, Tašky na notebook 13", Tašky na notebook 15", Pánské tašky na notebooky, Cestovní tašky a brašny na notebooky, Stylové brašny na notebooky