Pouzdro na karty úzké - purista - OUTLET

Doba dodání:
4 týdny

Pouzdro na karty purista je jedinečný originál. Uvnitř pouzdra není žádná textilie, ale zase jen kvalitní lícový materiál. Protože je dělána z jednoho pevného kusu kůže a hrany peněženky jsou řezané, na peněžence se v podstatě nemá co trhat nebo rozbít ani při každodenním nošení a vydrží tak sloužit klidně 5-10 let.

Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Pouzdro na karty úzké - purista - OUTLET

Cena aktuální konfigurace
EUR 21
Popis produktu

Pouzdro na karty úzké je velmi pohodlné a praktické pouzdro z kvalitní italské kůže. Můžete ho využít jen tak do města nebo na dovolenou do kraťasů, či na pracovní schůzky na vizitky.

Pouzdro vyrábíme z prvotřídní italské třísločiněné kůže. Výrobek je celokožený. Znamená to, že uvnitř pouzdra není žádná textilie, ale zase jen kvalitní lícový materiál. Protože je dělána z jednoho pevného kusu kůže a hrany peněženky jsou řezané, na peněžence se v podstatě nemá co trhat nebo rozbít ani při každodenním nošení a vydrží tak sloužit klidně 5-10 let.

 

Specifikace

 

Rozměry: délka 6,5 cm, výška 10 cm, 1 cm šířka.

 

Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
Tlustý Outlet