FiltryKožené řemínky na hodinky a pásky k hodinkám Garmin

Sestavte si originální kožený řemínek na hodinky Garmin

Na našem eshopu si můžete sestavit kožený řemínek k hodinkám přesně podle Vašeho vkusu. Na výběr máme mnoho barevných kombinací. Vyberete si barvu kůže, barvu šití a typ přezky a zvolíte si, jakou má mít pásek k hodinkám délku a šířku řemínku. A my pro Vás řemínek k Vašim oblíbeným hodinkám na zakázku vyrobíme přesně podle Vašich požadavků.

Individuální a výjimečný kožený řemínek k hodinkám Garmin

Kvalitní kožený řemínek k hodinkám je jako šperk. Každý kožený pásek k hodinkám z Brašnářství Tlustý je zpracován individuálně, vyrábíme jej ručně a k jeho výrobě jsou vždy použity prvotřídní hovězí a telecí usně. V našem brašnářství je to jinak než v běžném obchodě. Vy si vymyslíte, jak má řemínek na hodinky vypadat a my ho podle Vás vyrobíme, pečlivě zabalíme a pošleme Vám jej domů nebo si váš kožený pásek na hodinky můžete vyzvednout v naší dílně osobně.

Varianty pro kožené pásky k hodinkám Garmin

Pro hodinky Garmin jsme pro Vás připravili jsme pro Vás 4 typy řemínků na hodinky: ClassicElegance, Pure a Racer. Jednotlivé řemínky na hodinky se liší provedením a každý typ se hodí k jinému typu outfitu.

Doporučujeme proto si nechat vyrobit několik řemínků, které pak můžete mezi sebou kombinovat. Protože některé řemínky k hodinkám se vám budou hodit ke společenskému oblečení (sako, dámy společenské šaty), jiné pásky na hodinky naopak budete používat ke každodennímu nošení jako nezbytný a zároveň odolný módní doplněk a k tomu budete mít ještě speciální a jinak barevně laděné sportovní řemínky atd.

Ukázka - jak se liší jednotlivé typy řemínků na hodinky - první zleva je řemínek Classic, následuje Elegance, Pure a poslední v řadě Racer

Kožený řemínek na hodinky Garmin – styl Classic

Tento na zakázku vyrobený kožený řemínek na hodinky z dílny Brašnářství Tlustý kombinuje jednoduchý, nadčasový elegantní design, prémiovou kůži a pečlivé zpracování detailů. Jedná se o klasiku, řemínek je plochý s podélným šitím po stranách, není příliš extravagantní a proto se dá tento kožený řemínek na hodinky použít v podstatě k jakémukoliv outfitu.

Kožený pásek k hodinkám Garmin - styl Elegance

Kožený řemínek na hodinky Elegance se řadí mezi top modely řemínků z naší dílny. Obsahuje speciální vložku (tradičně pojmenovanou bombierung), která mu dává více plný, zakřivený vzhled. Kožený řemínek na hodinky Elegance je oproti modelu Classic mírně vystouplý a s vnitřním jádrem ze štípenky - spodní vrstva kůže, která má trošku jakoby semišový povrch.

Kožený pásek k hodinkám Elegance dobře ladí s klasickými hodinkami a tento kožený pásek je proto velice vhodný ke společenskému oblečení.

Kožený pásek k hodinkám Garmin – styl Pure

Tento na zakázku vyrobený kožený dvojitý řemínek na hodinky je dlouhodobě jedním z nejprodávanějších modelů z naší dílny a jedná se o velice krásný módní doplněk. Moderní a jednoduchý design jen podtrhuje eleganci tohoto řemínku, který bude ladit v podstatě s jakýmkoliv modelem hodinek.

Kožený řemínek na hodinky Garmin - styl Racer

Kožený řemínek na hodinky Racer je vytvořený ve stylu tradičních závodních řemínků, které byly používány po několik generací automobilových závodníků. Kožený řemínek na hodinky Racer se vyznačuje výraznějšími dírami v řemínku, podélným šitím po stranách a ozdobnějším šitím. Kožený řemínek na hodinky ve stylu Racer působí více extravagantnějším dojmem a rozhodně zaujmou na první pohled každého. Nyní máte možnost si i Vy dopřát tento slavný model kožený řemínek k hodinkám.

 

Kožený řemínek pro hodinky Garmin

Garmin řemínky vyrábíme pro verze se šířkou řemínku 20mm a 22 mm. Řemínek nemá rychlé odepínání! 

Prémiová kvalita řemínku na hodinky Garmin a ruční výroba

Naše zakázkově šité řemínky jsou vyrobeny z prvotřídní hovězích a telecích usní. Hrany řemínků jsou zaleštěné a obarvené, 5x broušené a leštěné, aby byly co nejdokonalejší. Přezka na řemínku je z nerezové oceli, tím je minimalizované riziko pro alergiky na kovy. 

Kožené pásky na hodinky Garmin – pro všechny velikosti

Řemínky na hodinky vyrábíme v šířkách 20 mm a 22 mm a ve velikostech S, M, L, XL. Přesné velikosti najdete v popisu na produktové stránce každého řemínku.

Nerezové přezky pro kožený pásek k hodinkám Garmin

Všechny řemínky na hodinky jsou osazeny nerezovou přezkou, můžete si vybrat lesklou nebo matnou variantu. Nabízíme je ve dvou povrchových úpravách - matnou a lesklou. Pokud chcete nasadit na kožený řemínek na hodinky Vaší vlastní přezku, prosím napište nám to do poznámky u objednávky. Pokud to bude možné, vynasnažíme se Vám vyjít vstříc. 

Naše přezky pro řemínky na hodinky jsou vyrobeny z nerezové oceli, jsou hypoalergenní, nedráždí proto citlivou pokožku ani při každodenním používání. Naše přezky na řemínky k hodinkám jsou vyrobeny z nerezové oceli třídy AISA 304 – jedná se o potravinářský nerez (nejedná se o chirurgickou ocel), nejsou proto certifikovány jako zcela nealergenní. Pokud máte alergii na kov, doporučujeme se poradit se svým kožním lékařem.

Gravírování monogramu na přezky pro kožený řemínek k hodinkám Garmin

Pokud si chcete udělat radost, nebo věnovat originální kožený řemínek na hodinky někomu jako dárek, můžeme pásek k hodinkám opatřit monogramem. Do nerezových přezek u Vašeho na míru vyráběného řemínku na hodinky si můžete u nás nechat vyrazit vaše inicály nebo iniciály obdarovaného (max. 2 písmena). Tak se z výrobku stane opravdu osobní věc. Kožené řemínky a pásky k hodinkám s monogramem jsou skvělým dárkem pro Vaše nejbližší, zaměstnance i kamarády, kterým můžeme věnovat velice osobitý dárek na Vánoce.

Často nás oslovují také firmy, které chtějí kromě kožených pásku k hodinkám také věnovat sým zaměstnancům naše luxusní kožené peněženkykožené opaskykožené brašnyaktovkykožené obaly a pouzdra (iPady, mobilní telefony, dokumenty aj.), kožené řemínky k luxusním hodinkámnáramky z kůžecestovní tašky jako poděkování za skvělé výkony svým zaměstnancům. U těchto výrobků z kůže to však pouze začíná a pokračuje přes nádherné luxusní kožené boty a končí to u dalších stylových doplňků z kůže.

S výběrem vhodného koženého řemínku na hodinky vám vždy rádi poradíme - postačí, když se zastavíte u nás na showroomu. Můžete nám také zavolat v pracovní době na +420 778 528 150 nebo napsat email na mail@brasnarstvitlusty.cz. Lze nás také kontaktovat skrze chat v pravém dolním rohu obrazovky, kdy Vám můžeme ihned zodpovědět Vaše případné dotazy nebo Vám pomoci s výběrem vhodné peněženky z kůže pro Vás nebo Vaše nejbližší.