STÍHÁME DO VÁNOC!

SET Business kožená peněženka

Doba dodání:
Do Vánoc

Kožená business peněženka je luxusní kožený výrobek nejvyšší třídy a kvality z nové řady premium peněženek. Je vyrobeno ze špičkové hovězí kůže s přírodním zrnem, pocházející z tradiční koželužny na severu Itálie, která je dvorním dodavatelem světových modních domů. Pokračovat

Novinka!
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:SET Business kožená peněženka

Vyberte si barvy
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Černý set
Černý set

help více info.
Tmavě modrý set
Tmavě modrý set

help více info.
Koňakový set
Koňakový set

help více info.
Tmavě hnědý set
Tmavě hnědý set

help více info.
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Bez ražby
Bez ražby

help více info.
Monogram
Monogram
+ EUR 20.00

help více info.
DONT SELL ALONE. This product can be bought in product set
Buy
Cena aktuální konfigurace
EUR 119
Popis produktu

Business kožená peněženka

Tato kožená peněženka je luxusní kožený výrobek nejvyšší třídy a kvality z nové řady premium peněženek. Je vyrobena ze špičkové hovězí kůže s jemným přírodním zrnem, pocházející z tradiční koželužny na severu Itálie, která je dvorním dodavatelem světových modních domů.

Je to výrobek z kategorie Fine leather, jemný, propracovaný ve všech ohledech. Hodí se skvěle jako peněženka do kapsy kalhot, do saka nebo i do dámské kabelky.

Tato peněženka je k dispozici v limitované kolekci a na výběr je pouze z několika barev. Šití je vždy laděno do barvy kůže. Tyto peněženky jsou k dispozici pouze v několika desítkách kusů od barvy. Pokud jsou vyprodány, nelze je objednat. Materiál této kvality je pro běžnou produkci peněženek nedostupný.

Peněženka má 8 oddílů na karty, mincovník, speciální kapsičku na fotku či průkaz a větší přihrádku na bankovky. Peněženka má uvnitř tzv. překlad, díky kterému pojme takovém množství kapes na karty a zároveň není nijak tlustá. 

Peněženka je tenká, elegantní a praktická. Hodí se tak skvěle jak do kalhot, tak do kapsy od saka. Pohodlně se vejde i do malé kabelky či psaníčka.

Specifikace

Rozměry peněženky : 10,5 cm výška, 10 cm délka (21 cm otevřená), 2 cm šířka.

 

Peněženka má klasický střih, podobně jako na Classic nebo Lux peněženka. Je vyrobená z prémiové kůže, kterou používají světoznámé modní značky.   

Kůže je silná přesně tak, aby se peněženka nemohla roztrhnout a současně si udržela lehkost a jemnost. Useň je navíc velmi měkká a příjemná na omak. Navíc díky své jemné přírodní kresbě - struktuře na povrchu - dodá každému kusu jedinečný vzhled.

Doplňující informace

Upozornění: Tento výrobek je vyroben z jemných materiálů a je v kategorii Fine Leather. Vzhledem k jemnosti zpracování a charakteru materiálu na tento výrobek neposkytujeme doživotní záruku. Při dobrém zacházení a péči Vám ale tato peněženka bude sloužit také dlouhá léta. 

Peněženka se kvůli své jemnosti nehodí na ražbu, monogram tedy není možný. 

Související výrobky
Alternativní produkty
Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
sety - produkty do setů