Set Dvojitý opasek + business pouzdro na karty

Doba dodání:
4 týdny

Připravili jsme si pro Vás horkou novinku! 
Tento zvýhodnělý set se skládá z našeho bestselleru - prošívaného dvojitého opasku Classic a úplné novinky - business peněženky. Všechny produkty budou ve stejné barvě, takže k sobě budou krásně ladit! 

Novinka!
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Set Dvojitý opasek + business pouzdro na karty

Vyberte si barvy
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Černý set
Černý set

help více info.
Tmavě modrý set
Tmavě modrý set

help více info.
Koňakový set
Koňakový set

help více info.
Tmavě hnědý set
Tmavě hnědý set

help více info.
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace

70 cm
130 cm
Vybráno: 100 cm
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Spona č. 7 - kartáčovaný nerez
Spona č. 7 - kartáčovaný nerez

help více info.
Spona č.14 - kartáčovaný nerez
Spona č.14 - kartáčovaný nerez

help více info.
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Bez ražby
Bez ražby

help více info.
Monogram
Monogram
+ EUR 20.00

help více info.
Cena aktuální konfigurace
EUR 144
Popis produktu

Tento set se skládá ze dvou produktů sladěných do jedné barvy. 

Pánský kožený opasek Classic Dvojitý

Dvojitý classic opasek prošívaným v barvě kůže patří dlouhodobě mezi naše bestsellery.

Dvojitý kožený opasek Classic s prošitím v barvě kůže je neúnavný dělník vhodný pro každodenní nošení - je určený do džínsových kalhot nebo k neformálnímu oblečení. Tento opasek vydrží opravdu hodně. Opasek je vyrobený z dvojité vrstvy přírodní 3,8 cm široké kůže, která si necháváme dovážet z vyhlášené koželužny v Itálii - konkrétně z tradiční oblasti Santa Croce.  Díky své tloušťce se neprodře a je tak pevný, že na něm utáhnete i třeba auto.

V konfigurátoru je nutné zadat obvod pasu v místě kde je opasek nošen, nebo délku používaného opasku od hrotu spony po používanou dírku. Náš opasek bude vyroben tak, že zadaná míra bude od hrotu spony po prostřední dírku, tak aby se dal opasek jak povolit, tak utáhnout dle potřeby. Pokud si budete přát opasek o obvodu pasu delším než 130 cm je nutné nás předem kontaktovat do emailu. Do webového formuláře nám zadávejte míru dle návodu na našem webu.

Opasek je velice bytelný a stavěný tak, aby vydržel i trochu drsnější zacházení a každodenní používání. Je opatřený ručně odlévanou nerezovou hypoalergenní sponou číslo 7. nebo číslo 17. Spony zbytečně nedráždí citlivou pokožku ani po každodenním používání. Tento typ spony si necháváme vyrábět v rodinné slévárně v Japonsku - jsou výjimečné svou spolehlivostí a opasek Vám tak vydrží skutečně sloužit i desítky let.

Business kožené pouzdro na karty 

Pouzdro na karty je luxusní kožený výrobek nejvyšší třídy a kvality z nové řady premium peněženek. Je vyrobeno ze špičkové hovězí kůže s přírodním zrnem, pocházející z tradiční koželužny na severu Itálie, která je dvorním dodavatelem světových modních domů.

Je to výrobek z kategorie Fine leather, jemný, propracovaný ve všech ohledech. Hodí se jako doplňková malá peněženka do kapsy kalhot, do saka nebo i do dámské kabelky.

Tato peněženka je k dispozici v limitované kolekci a na výběr je pouze z několika barev. Šití je vždy laděno do barvy kůže. Tyto peněženky jsou k dispozici pouze v několika desítkách kusů od barvy. Pokud jsou vyprodány, nelze je objednat. Materiál této kvality je pro běžnou produkci nedostupný. 

Pouzdro na karty má 10 oddílů na karty, dva z vnější části a 8 uvnitř. Pouzdro se dá uzavřít pomocí druky, který zabraňuje kartám z pouzdra nechtěně vypadnout. Je tenké, elegantní a praktické. Hodí se tak skvěle jak do kalhot, tak do kapsy od saka. Pohodlně se vejde i do malé kabelky či psaníčka.

Specifikace

Opasek Classic Dvojitý - velice pevný a vysoce odolný kožený opasek, který je vyrobený z dvojité vrstvy přírodní 3,8 cm široké prémiové kůže, kterou si necháváme dovážet z vyhlášené koželužny v Itálii. Spona kartáčovaný nerez ze slévárny v Japnsku.

Rozměry pouzdra : 10 cm výška, 8,5 cm délka (17,5 cm otevřená), 1 cm šířka. Pouzdro na karty má 10 oddílů na karty, dva z vnější části a 8 uvnitř. Pouzdro se dá uzavřít pomocí druky, který zabraňuje kartám z pouzdra nechtěně vypadnout.

Doplňující informace

Doživotní záruka na set

Na všechny naše kožené výrobky v tomto setu poskytujeme doživotní záruku. Pokud se Vám cokoliv rozbije, nenecháme Vás na holičkách a bezplatně to opravíme. Vše v naší dílně děláme kompletně ručně a na míru, proto nám výroba a dodání výrobku může zabrat i několik týdnů.