Kožená peněženka Classic - Pravda vítězí

Doba dodání:
6 týdnů

Peněženka Classic je naše nejprodávanější peněženka standardního, klasického střihu - odtud tedy i její název. Pokračovat

Novinka!
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Kožená peněženka Classic - Pravda vítězí

ZVÝHODNĚNÝ VÝROBEK. SAMOSTATNĚ NEPRODEJNÉ. Tento výrobek je za tuto cenu možno zakoupit pouze v setu.
Přejít na set
Cena aktuální konfigurace
EUR 80
Popis produktu

Pravda vítězí - pamětní peněženka Classic s trikolorou

K příležitosti inaugurace prezidenta republiky vyrobený speciál - limitovaná kožená peněženka Classic s červeným šitím a trikolorou. Každá peněženka je ozdobena pamětní ražbou PRAVDA VÍTĚZÍ a pořadovaným číslem v sérii. 

Specifikace

Rozměry peněženky Classic jsou: 13 x 10 cm (zavřená), 24 x 10 cm (rozevřená). Do peněženky tak pohodlně dáte jak všechny české bankovky tak i Eura.

Peněženku vyrábíme z prvotřídní italské třísločiněné kůže.

V limitované kolekci PRAVDA VÍTĚZÍ je peněženka provedena z modré hovězí kůže a zdobena červeným šitím a ražbou PRAVDA VÍTĚZÍ 2023.

Výrobek je celokožený. Znamená to, že ani uvnitř peněženky není textilie, ale lícový materiál. Protože je vyrobená z velmi pevného kusu kůže a hrany peněženky jsou řezané, na peněžence se v podstatě nemá co trhat nebo rozbít ani při každodenním nošení a vydrží tak sloužit klidně 5 a více let.

Peněženka Classic - PRAVDA VÍTĚZÍ je provedena ve variantě s mincovníkem a 3 kapsičkami na karty. Má oddíl na bankovky, mincovník, a dvě kapsy (např. na malý technický průkaz od vozidla).

Balení

Peněženka je zabalena ve speciálním balení vytvořeném pro účely limitované kolekce Pravda vítězí. Tématický přebal a potisk plátěného pytlíčku dotvářejí výjimečný pamětní charakter tohoto originálního výrobku.

Související výrobky