SET Kožená peněženka Classic - Svoboda 17. 11.

Doba dodání:
Do Vánoc

Peněženka Classic je naše nejprodávanější peněženka standardního, klasického střihu - odtud tedy i její název. Pokračovat

VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:SET Kožená peněženka Classic - Svoboda 17. 11.

ZVÝHODNĚNÝ VÝROBEK. SAMOSTATNĚ NEPRODEJNÉ. Tento výrobek je za tuto cenu možno zakoupit pouze v setu.
Přejít na set
Cena aktuální konfigurace
EUR 75
Popis produktu

Svoboda! - pamětní peněženka Classic s trikolorou

K příležitosti státního svátku Dne Boje za nezávislost a demokracii 17.11. vyrobený speciál - limitovaná kožená peněženka Classic s červeným šitím a kapsičkami v českých národních barvách. Každá peněženka je ozdobena pamětní ražbou SVOBODA a motivem srdce nebo vítězství - Victory.

Specifikace

Rozměry peněženky Classic jsou: 13 x 10 cm (zavřená), 24 x 10 cm (rozevřená). Do peněženky tak pohodlně dáte jak všechny české bankovky tak i Eura.

Peněženku vyrábíme z prvotřídní italské třísločiněné kůže.

V limitované kolekci Svoboda! je peněženka provedena z černé hovězí kůže a zdobena červeným šitím a ražbou Svoboda!

Výrobek je celokožený. Znamená to, že ani uvnitř peněženky není textilie, ale lícový materiál. Protože je vyrobená z velmi pevného kusu kůže a hrany peněženky jsou řezané, na peněžence se v podstatě nemá co trhat nebo rozbít ani při každodenním nošení a vydrží tak sloužit klidně 5 a více let.

Peněženka Classic - Svoboda! je provedena ve variantě s mincovníkem a 3 kapsičkami na karty. Má oddíl na bankovky, mincovník, a dvě kapsy (např. na malý technický průkaz od vozidla).

Balení

Peněženka je zabalena v krabičce s pytlíčkem s motivem v národních barvách.

Související výrobky