STÍHÁME DO VÁNOC!

SET Kožený dámský opasek

Doba dodání:
4 týdny

Dámský opasek patří mezi naše bestsellery. Je úzký a hodí se proto skvěle jak do kalhot, sukně či ke kostýmku. Pokračovat

NOVINKA:

U tohoto výrobku je vidět barevné kombinace. Podívejte se jak bude vypadat v různých barvách. Barvy jsou v konfigurátoru co nejvěrnější, ale každý monitor je ukazuje jinak a v reálu se mohou mírně lišit.
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:SET Kožený dámský opasek

Vyberte si barvy
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Liscio - černá
Liscio - černá

help více info.
Liscio - tmavě modrá
Liscio - tmavě modrá

help více info.
Liscio - burgundy
Liscio - burgundy

help více info.
Liscio - fuchsiová
Liscio - fuchsiová

help více info.
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace

60 cm
130 cm
Vybráno:
DONT SELL ALONE. This product can be bought in product set
Buy
Cena aktuální konfigurace
EUR 44.80
Videonávody
Popis produktu

Na míru dělaný elegantní kožený pásek pro ženy

Nakonfigurujte si na míru naprosto výjimečný, originální a zároveň stylový dámský pásek, který vám bude sedět jako ulitý! Tento univerzální opasek ocení každá žena - hodí se totiž skvěle ke klasickým jeansovým kalhotům, sukni nebo ke kostýmku.

Celý opasek vyrobíme dle Vašeho přání na zakázku. Opasek vyrábíme z prvotřídní, italské hovězí kůže. Délku si vyberete v konfigurátoru dle potřebym stejně tak barvu, kontrastní prošití, sponu či monogram. 

V konfigurátoru si lze volit délku, barvu kůže, kontrastní prošití, typ spony (na výběr máme kartáčovanou a lesklou sponu) i monogram.

V konfigurátoru je nutné zadat obvod pasu v místě kde je opasek nošen, nebo délku používaného opasku od hrotu spony po používanou dírku. Náš opasek bude vyroben tak, že zadaná míra bude od hrotu spony po prostřední dírku, tak aby se dal opasek jak povolit, tak utáhnout dle potřeby.  Umíme jej vyrobit také se zapínáním kolem pasu (v případě zájmu nám tento požadavek napište do poznámky při objednávce).

Opasek Vám můžeme také opatřit ražbou. Rázem se tak z elegantního opasku stane výjimečný dárek na narozeniny, výročí, Vánoce a oslavy dalších důležitých životních událostí. 

K opasku přikládáme také průvodní dopis o výrobku.

Používáme přímé oslovení, pokud se jedná o dárek, napiště nám do poznámky, pro koho opasek bude, ať můžeme oslovení upravit.

Zakázku Vám rádi vyřídíme rychleji než ve standardním režimu. Pro expresní výrobu je nutné nás kontakovat předem, podle toho jak rychle si budete opasek přát vyrobit se odvíjí expresní poplatek.

Na tomto opasku není vyražené logo Brašnářství Tlustý.

Proč dámský kožený opasek od nás a na míru? 

Jedinečný kus! Každý náš opasek je jedinečný, nejen tím, že se na něm podílí několik českých řemeslníků, ale i tím že se jedná o čistě přírodní materiál, který je vždy trošku jiný. Objednáním koženého opasku u nás na dílně tak získáte vždy jedinečný originál, který bude jen Váš. 

Nejvyšší kvalita! Všechny naše materiály jsou prvotřídní kvality. Používáme jen vysoce kvalitní italskou hovězí kůži, kterou si dovážíme z Itálie. Speciální nerezová spona pochází z tradiční rodinné slévárny až z dalekého Japonska. Díky těmto poctivým materiálům Vám opasek od nás vydrží sloužit i desítky let.

100 000 zákazníků po celém světě již nosí něco od Tlustého. Přečtěte si recenze našich zákazníků nebo se nechte inspirovat, jak nakonfigurovat právě Váš opasek na míru!

Specifikace

Tento na zakázku vyrobený dámský pásek je 2 cm široký.

Je vyrobený z prvotřídní italské hovězí kůže. Spona je vyrobena z kvalitní hypoalergenní nerezi - spona tak zbytečně nedráždí citlivou pokožku ani po každodenním používání. Tento typ spony si necháváme vyrábět v rodinné slévárně v Japonska - jsou výjimečné svou spolehlivostí a opasek Vám tak vydrží skutečně sloužit i desítky let.

Na výběr máte ze dvou kvalitních italských plochých spon - volit lze mezi plnou matnou kartáčovanou a lesklou plnou sponou. 

Pozor! Spona není vyrobena z chirurgické oceli, pokud máte alergii na kov, doporučujeme se poradit se svým kožním lékařem.

Pokud chcete udělat dirku i pro zapínání kolem pasu, napiště nám tuto míru do poznámky k objednávce. Děláme i nadstandardní velikosti pro obvod pasu do 130 cm. Pokud si budete přát dámský opasek o obvodu pasu delším než 130cm je nutné nás předem kontaktovat do emailu. Do webového formuláře nám zadávejte míru dle návodu na našem webu.

 

Doplňující informace

Ražba monogramu na dámský pásek

Do opasku si můžete u nás nechat vyrazit svůj monogram (do 4 písmen) či nějaký delší text - například věnování. Ražba písmen je do 25 znaků.

Pro vyražení Vašeho vlastního loga potřebujeme přesné podklady nakreslené ve vektorových křivkách, zaslané v PDF a otevřené pro následnou úpravu před výrobou. Dotazy pro ražbu zasílejte prosím na palicka@brasnarstvitlusty.cz

Tento dámský opasek není oražen naší obchodní známkou - logem Brašnářství Tlustý.

Pokud budete mít nějaké další přání, prosím neváhejte nás kontaktovat.

Dámský opasek s doživotní zárukou

Na tento dámský opasek se vztahuje doživotní záruka. Pokud se Vám cokoliv rozbije, nenecháme Vás na holičkách a bezplatně opasek opravíme. Vše v naší dílně děláme kompletně ručně a na míru, proto nám výroba a dodání výrobku může zabrat i několik týdnů. 

Alternativní produkty
Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
sety - produkty do setů