STÍHÁME DO VÁNOC!

SET Malá zipová peněženka

Doba dodání:
Do Vánoc

Kožená peněženka je luxusní kožený výrobek nejvyšší třídy a kvality z nové řady premium peněženek. Je vyrobeno ze špičkové hovězí kůže s přírodním zrnem, pocházející z tradiční koželužny na severu Itálie, která je dvorním dodavatelem světových modních domů. Pokračovat

Novinka!
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:SET Malá zipová peněženka

Vyberte si barvy
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Černý set
Černý set

help více info.
Tmavě modrý set
Tmavě modrý set

help více info.
Koňakový set
Koňakový set

help více info.
Tmavě hnědý set
Tmavě hnědý set

help více info.
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Bez ražby
Bez ražby

help více info.
Monogram
Monogram
+ EUR 20.00

help více info.
DONT SELL ALONE. This product can be bought in product set
Buy
Cena aktuální konfigurace
EUR 95.20
Popis produktu

Malá zipová peněženka

Tato kožená peněženka je luxusní kožený výrobek nejvyšší třídy a kvality z nové řady premium peněženek. Je vyrobeno ze špičkové hovězí kůže s přírodním zrnem, pocházející z tradiční koželužny na severu Itálie, která je dvorním dodavatelem světových modních domů.

Je to výrobek z kategorie Fine leather, jemný, propracovaný ve všech ohledech. Hodí se jako doplňková malá peněženka do kapsy kalhot, do saka nebo i do dámské kabelky.

Tato peněženka je k dispozici v limitované kolekci a na výběr je pouze z několika barev. Šití je vždy laděno do barvy kůže. Tyto peněženky jsou k dispozici pouze v několika desítkách kusů od barvy. Pokud jsou vyprodány, nelze je objednat. Materiál této kvality je pro běžnou produkci nedostupný.

Peněženka má 4 oddílů na karty, mincovník a vetší přihrádku na bankovky. Celá peněženka se dá uzavřít pomocí zipu, který je po celém obvodu peněženky. Nehrozí tak, že by Vám z ní něco vypadlo. Zipy nám dodává švýcarská firma Riri.   

Peněženka je tenká, elegantní a praktická. Hodí se tak skvěle jak do kalhot, tak do kapsy od saka. Pohodlně se vejde i do malé kabelky či psaníčka.

Specifikace

Rozměry peněženky : 10,5 cm výška, 10 cm délka (21 cm otevřená), 2 cm šířka.

Peněženka je na první pohled příjemně malá a nebude Vám nikde překážet. Peněženku vyrábíme z prvotřídní hovězí usně

Tento typ prémiové kůže se používá na všechny peněženky světoznámých značek. Kůže je silná přesně tak, aby se peněženka nemohla roztrhnout a současně si udržela lehkost a jemnost. Useň je navíc velmi měkká a příjemná na omak. Navíc díky své jemné přírodní kresbě - struktuře na povrchu - dodá každému kusu jedinečný vzhled.

Doplňující informace

Upozornění: Tento výrobek je vyroben z jemných materiálů a je v kategorii Fine Leather. Vzhledem k jemnosti zpracování a charakteru materiálu na tento výrobek neposkytujeme doživotní záruku. Při dobrém zacházení a péči Vám ale tato peněženka bude sloužit také dlouhá léta. 

Peněženka se kvůli své jemnosti nehodí na ražbu, monogram tedy není možný. 

Související výrobky
Alternativní produkty
Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
sety - produkty do setů