SET Černý office - neprošívaný

Doba dodání:
4 týdny

Připravili jsme si pro Vás úplnou novinku! Office set,
Tento set se skládá z našich bestsellerů - Podložka na pracovní stůl, podložka na psací potřeby a Midori zápisníky s dvěmi bločky. Všechny produkty budou v černé barvě, takže k sobě budou krásně ladit!

Bestseller
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:SET Černý office - neprošívaný

čistý bloček
čistý bloček

help více info.
linkovaný bloček
linkovaný bloček

help více info.
čtverečkovaný bloček
čtverečkovaný bloček

help více info.
týdenní diář 2022 CZ
týdenní diář 2022 CZ

help více info.
čistý bloček
čistý bloček

help více info.
linkovaný bloček
linkovaný bloček

help více info.
čtverečkovaný bloček
čtverečkovaný bloček

help více info.
týdenní diář 2022 CZ
týdenní diář 2022 CZ

help více info.
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Bez ražby
Bez ražby

help více info.
Monogram
Monogram
+ EUR 20.00

help více info.
Cena aktuální konfigurace
EUR 148
Popis produktu

Japonský kožený zápisník ve stylu Midori

Zápisník je inspirován japonským stylem Midori. Od běžných diářů v obchodě jej odlišuje typický kožený obal s gumičkou, která umožňuje rychlé otevření na vybrané straně a zároveň dokáže zabránit také nechtěnému otevírání. V ceně zápisníku jsou již zahrnuty také 2 bločky - zda budou prázdné, linkované, čtverečkované nebo s týdenním diářem na rok 2022 si můžete sami navolit . Doporučujeme si nakoupit náhradní papírové bločky do zásoby.

Zápisníky jsou vybaveny vnitřní kapsou na různé lístky a kapsou na vizitky. Barva gumičky je laděná ve stejné barvě jako celý obal. 

Luxusní kožená pracovní podložka na stůl

Geometrická čistota, elegance, minimalismus a funkčnost. To jsou slova, která nejlépe vystihují naši novou koženou podložku na pracovní stůl. Kožená podložka ve speciální úpravě kombinuje funkčnost s odolností a díky široké paletě barev ladí s každým interiérem a pomůže tak u Vás doma či v kanceláři vytvořit příjemnou pracovní atmosféru.

Kožená podložka splňuje ty nejnáročnější požadavky a přitom si zachovává veškeré vlastnosti přírodní kůže – je příjemná na dotyk, přirozeně měkká a teplá. Předností je speciální povrchová chromočiněná úprava, díky níž si podložka udržuje všechny vlastnosti kůže a získává navíc odolnost proti polití a dalším vnějším vlivům. Podložka tak zvládne i například vylité kafe či čaj a neodírá se. Můžete tak bez obav pracovat aniž, byste se museli o podložku bát, že ji nějak poškodíte.

Korek s příměsí pryže použitý na rubové straně zase zaručí, že podložka neklouže na stole a dobře drží. Celá plocha je vždy z jednoho kusu usně. Nemusí se tak sešívat z více dílců, což znamená, že se netvoří nežádoucí ohyby a ani místa pro tření, což zaručuje maximální pevnost a dlouhou životnost výrobku. Pocitový komfort jde ruku v ruce s maximální funkčností, kterou od podložky na pracovním stole každý uživatel očekává. Díky dostatečným rozměrům se na ni pohodlně vejde myš s klávesnicí, případně i další psací potřeby.

Povrchová úprava zaručuje kvalitní odezvu u myší s optickým či laserovým snímačem a podložka se proto skvěle hodí také na skleněné nebo lesklé desky stolu, které normálně mívají se snímači problémy.

Protože je materiál podložky příjemně měkký a vytváří tak další jemnější vrstvu na pracovním stole pod Vašima rukama, díky podložce Vás již nebudou tlačit hrany stolu do rukou ani po mnoha hodinách strávených za počítačem.

Rozměry podložky - 80 x 40 cm - s touto velikostí budete mít pokrytou většinu standardního pracovního stolu. Můžete tak v klidu využít celou před monitorem. Pohodlně se na ní vejde klávesnice i myš a stále budete mít na podložce dostatek prostoru pro další potřebné věci - například diář, zápisník atd.

Kožená podložka na psací potřeby 

Na míru vyrobená luxusní malá designová podložka na stůl, na kterou jdou umístit až 2 pera či psací potřeby. Podložka je vyrobena z vysoce kvalitní prémiové kůže se speciální povrchovou úpravou - podložka je voděodolná a vydrží i polití kafem či čajem. Ze spodní strany je podlepená korkem a na stole tak velice dobře drží a neklouže.

Specifikace

Zápisník Midori - prostor na dva volitelné bločky - čistý, čtverečkovaný, linkovaný nebo diář 2022. Zápisníky jsou vybaveny vnitřní kapsou na různé lístky a kapsou na vizitky. Barva gumičky je laděná ve stejné barvě jako celý obal. Celý kožený obal zápisníku i se dvěma A5 papírovými bločky má rozměr 11 cm x 21 cm. 

Rozměry podložky na stůl - 80 cm x 40 cm x 0,7 cm - (délka x šířka x výška) s touto velikostí budete mít pokrytou většinu standardního pracovního stolu. Můžete tak v klidu využít celou před monitorem. Pohodlně se na ní vejde klávesnice i myš a stále budete mít na podložce dostatek prostoru pro další potřebné věci - například diář, zápisník atd.

Rozměry kožené podložky pro psací potřeby jsou: 25,3 cm  x 12,3 cm  x 0,7 cm (délka x šířka x výška)

 

 

Doplňující informace

Doživotní záruka na všechny výrobky v setu! 

Na set poskytujeme doživotní záruku. Pokud se Vám v setu cokoliv rozbije, nenecháme Vás na holičkách a produkt Vám bezplatně opravíme. Vše v naší dílně děláme kompletně ručně a na míru, proto nám výroba a dodání výrobku může zabrat i několik týdnů.