SET Peněženka a Kožený opasek Classic prošívaný - SVOBODA!

Doba dodání:
Do Vánoc

 

Kolekce SVOBODA! - pamětní set peněženka a opasek Classic s trikolorou

  • Limitovaný speciál, vyrobený u příležitosti 105. výročí vzniku samostatného státu.

  • Originální černý design s červeným prošitím a kapsičkami v barvách trikolory. 

  • Každá peněženka je ozdobena ražbou SVOBODA! (z vnějšku) a ražbou 105 let ČSR (zevnitř).

  • Opasek je pak vyroben z pevné hovězí usně, je prošitý červenou nití a je opatřen ražbou SVOBODA! a trikolorou na koženém poutku.

  • Vč. naší značkové doživotní záruky!

Tento výjimečný SET oslavuje výročí vzniku samostatného státu a je určen pro všechny, kdo si svobody váží a má pro ně velký hodnotový význam. Stejně jako pro nás a naše podnikání. 

Je vzácná, křehká, draze vykoupená, .... Hodnota, na kterou se nesmí zapomínat.

Novinka!
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:SET Peněženka a Kožený opasek Classic prošívaný - SVOBODA!

Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace

85 cm
130 cm
Vybráno:
Cena aktuální konfigurace
EUR 155
Popis produktu

Svoboda - pamětní set peněženka a opasek Classic s trikolorou 

Limitovaná edice SVOBODA! pro všechny kterým je svoboda drahá a má pro ně velký význam. Je vzácná, křehká, draze vykoupená, .... Hodnota, na kterou se nesmí zapomínat.

Peněženka Classic a opasek Classic s českou trikolorou tvoří originální designový set, který oslavuje 105. výročí vzniku republiky. Set tvoříkožená pamětní černá peněženka Classic s trikolórou, zdobená červeným šitím a kapsičkami na karty v barvách české trikolory. Každá peněženka nese pamětní ražbu "SVOBODA!." (zvenčí) a "105 let ČSR" (zevnitř).

V setu je také kožený opasek Classic - SVOBODA! Tento model jsme vytvořili speciálně k příležitosti 105. výročí republiky. Opasek je provedený v černé barvě s červeným kontrastním šitím, s koženým poutkem s trikolorou.

V případě zájmu o ražbu monogramu na opasek (do Vánoc zdarma) prosím napište tento požadavek do poznámky k objednávce. 

Oba tyto výjimečné kusy jsou vyrobeny z prvotřídní a pevné černé hovězí kůže a vztahuje se na ně naše značková doživotní záruka. Tento set oslavuje výročí vzniku samostatného státu a je určen pro všechny, kdo si svobody váží a má pro ně velký hodnotový význam. Stejně jako pro nás a naše podnikání. 


 

Doživotní záruka

Nejvyšší kvalita! Všechny naše materiály jsou prvotřídní kvality. Používáme jen vysoce kvalitní třísločiněnou hovězí kůži, kterou si dovážíme z Itálie. Speciální nerezová spona pochází z tradiční rodinné slévárny až z dalekého Japonska. Díky těmto poctivým materiálům Vám opasek od nás vydrží sloužit i desítky let.

100 000 zákazníků po celém světě již nosí něco od Tlustého. Přečtěte si recenze našich zákazníků nebo se nechte inspirovat, jak nakonfigurovat právě Váš opasek na míru!


Balení

Opasek je zabalen ve speciálním balení vytvořeném pro účely kolekce SVOBODA!. Tématický potisk plátěného pytlíčku dotvářejí výjimečný pamětní charakter tohoto originálního výrobku.

 

Související výrobky