Shopper - růžová

Doba dodání:
3 dny

Máme pro Vás další hotovku z našeho showroomu! Tentokrát tuto výjimečnou shopper tašku v růžové barvě. Uvnitř naleznete červenou podšívku.

Nadčasová, velice praktická a na míru vyráběná kožená kabelka Shopper
 patří dlouhodobě mezi naše bestsellery a nemůže chybět v žádném dámském šatníku. Je inspirována designem kabelek od firmy Longchamp a je vyrobená z hladké prémiové hovězí usně bez struktury.

Tento typ kůže hezky patinuje, taška Vám tak bude stárnout do krásy. Je navíc dostatečně velká na to, aby se do ní vešel menší nákup, ale i všechny dámské potřeby. 

Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Shopper - růžová

Cena
EUR 389
Popis produktu

Naše “Shopperka” představuje luxusní a na míru vyráběnou městskou kabelku, která je vhodná jak do společnosti, tak i jako módní doplněk k více formálnímu outfitu (ke kabátu).  Je dostatečně prostorná, vejdou se do ní veškeré dámské propriety denní potřeby a jak již název napovídá, jedná se o perfektní dámský doplněk na nákupy. Přitom ale na první pohled nepůsobí nijak robustně.Kabelka je z vrchu uzavíratelná na zip, věci uložené v kabelce tak budou vždy v bezpečí a  nic Vám tak z kabelky nemůže nechtěně vypadnout.

Uvnitř kabelky je podšívka z vysoce odolného luxusního mikrovlákna Future, které je vysoce odolné vůči mechanickému opotřebení a neprodírá se, při zašpinění se navíc velmi dobře čistí. Mikrovlákno je velice jemné a proto nehrozí poškrábání věcí uvnitř (například displeje telefonu). 

Kabelka je koncipována jako jednoprostorová a je vybavena uvnitř našitou "otevřenou" kapsou pro menší drobnosti, malovátka či mobilní telefon. 

Protože je Shopperka vyrobená ze stejného typu kůže, kterou používáme pro naše luxusní peněženky, můžeme Vám ve stejné barvě vyrobit i celý set s peněženkou nebo elegantním dámským opaskem. Držátka jsou natolik dlouhá, že lze Shopperku nosit jak v ruce tak i přes rameno.

Specifikace

Rozměry kabelky Shopper jsou: 40 x 32 x 10 cm (délka x šířka x výška).

Tato dámská kabelka je vyrobená z vysoce kvalitních italských třísločiněných usní a je velice prostorná. Je koncipována jako jednoprostorová (vnitřní prostor není nijak oddělen).  Všechny zipy pochází z věhlasné švýcarské dílny značky Riri, která je výrobou zipů proslulá.

Proto se ostatně tento typ zipů používá i na nejluxusnější výrobky od nejznámějších světoznámých značek (Louis Vuitton, Dior). Tím je zaručeno, že se Vám na kabelce nic nerozbije ani po několikaletém každodenním používání.  Ozdobné kování pro tuto kabelku si necháváme vyrábět ve specializované rodinné slévárně v Japonsku, která se této činnosti věnuje již po několik generací. Tato luxusní kabelka je designována a vyrobena tak, aby Vám bez problému vydržela sloužit při dobrém zacházení 5 a více let.

Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
✅ Dárky z kůže pro muže i ženy - ihned k odběru