Netty - retro taška s krátkými koženými držátky

Doba dodání:
Do Dne matek 14.5.

Netty je módní shopper a horká novinka, která představuje stylovou, moderní a ekologickou dámskou tašku na nákupy i do města. Pokračovat

Novinka!
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Netty - retro taška s krátkými koženými držátky

Vyberte si barvy
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Liscio - černá
Liscio - černá

help více info.
Liscio - hnědá
Liscio - hnědá

help více info.
Liscio - koňaková
Liscio - koňaková

help více info.
Liscio - tmavě modrá
Liscio - tmavě modrá

help více info.
Černý koš

helpvíce info.
Béžový koš

helpvíce info.
Růžový koš

helpvíce info.
Žlutý koš

helpvíce info.
Tmavě modrý koš

helpvíce info.
Petrolejový koš

helpvíce info.
Červený koš

helpvíce info.
Vínový koš

helpvíce info.
Medový koš

helpvíce info.
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Bez ražby
Bez ražby

help více info.
Monogram
Monogram

help více info.
Cena aktuální konfigurace
EUR 67
Hodnocení zákazníků
5,0
Tento výrobek zakoupilo již: 245 zákazníku
Všech 877 hodnocení
Kamila Ďuračová
K diáři, náramku a peněžence další přírůstek.
Vice recenzi
Videonávody
Popis produktu

Netty - retro síťovka

Možná si ještě pamatujete na klasické síťovky z dob našich babiček. Nepostradatelný pomocník při nákupech. Síťová taška je český vynález. Je praktická, ekologická a navíc nahrazuje všudypřítomné plastové tašky. A my jsme si řekli, že když už oživujeme brašnářské řemeslo, tak oživíme také síťovku a uděláme z ní vkusnou a stylovou nákupní tašku.

Spojili jsme se proto s firmou Česká síťovka a připravili jsme pro Vás limitovanou edici těchto šikovných tašek. Povedlo se nám skloubit funkčnost a stylovost zároveň.

Nakupujte se stylem!

Specifikace

Pevná a přitom lehoučká síťovka z čisté bavlny je variabilní a všestranná jako švýcarský nožík. Od klasických síťových tašek se naše síťovka liší jednou základní věcí – nepruží. Je pevná a přesto se ale nafoukne do obřích rozměrů a pobere vše, co bude potřeba - i větší a objemný nákup. Netty dokáže pojmout až 10-15kg nákupu.

Síťovka je ideální jako univerzální taška na každodenní nošení místo kabelky nebo látkové tašky. Určitě také oceníte, jak je do ní jednoduše vidět. Kontrolu sbalených věcí tak můžete provést velmi rychle a okamžitě. My jsme k síťovce vyrobili luxusní kožené držátka. Použili jsme na ně italskou hovězí useň té nejvyšší kvality. Kůže je čistě hladká, bez struktury, proto Vám také skvěle padne do ruky. 

Navíc Vám bude v průběhu času patinovat, díky čemuž získává originální odstín, který budete mít jen Vy.

Tašku Netty vyrábíme ve 2 variantách:

  • S krátkými držadly - vhodná pro ty, co preferují nošení na rameni.
  • S dlouhými držadly - tyto síťovky jsou vhodné na nošení v ruce. 

Držátka lze také dokoupit a jednoduše odepnout a vyměnit je v případě potřeby. 

Na výběr jsou hned 3 barevné variace kůže - černá, koňaková a přírodní. Držátka jsou prošitá tenkou ale pevnou nití. To jim dodá decentní zdobení a zároveň přidá na odolnosti. Můžete si také zvolit mezi černým nebo béžovým provedením sítě. 

Na držátko síťovky lze vyrazit monogram. Hodí se tak skvěle i jako osobní dárek. Síťovka je vhodná jak pro dámy tak pro pány.

Doplňující informace

O značce Česká síťovka

Úspěšné renesance se síťovka dočkala až v roce 2012 pod novým brandem Česká síťovka, který se svým týmem založila Karolína Pechová. Všechny síťovky vyrábí v České republice a v rámci produkce kombinuje strojovou a ruční práci, přičemž na výrobě síťových tašek se kromě řady švadlen a šiček velkou měrou podílejí i chráněné dílny. Česká síťovka podporuje myšlenku udržitelnosti a snaží se jít ekologickou cestou - vyráběna je převážně z přírodních materiálů, své zastoupení ve výrobě mají ale i umělá vlákna. Díky vysoké kvalitě zpracování síťovka nahradí v průměru až 150 jednorázových igelitových nákupních tašek ze supermarketů. V roce 2020 Česká síťovka zaznamenala významný milník v podobě 1 milionu prodaných kusů.

Související výrobky
Alternativní produkty