Sneakers

Doba dodání:
Předobjednávky

Otevíráme předprodej na 500 kusů nového modelu SNEAKERů. Výjimečné, celokožené, individuálně dělané, vyrobené z luxusní teletinové nebo hovězí usně, osazené podešví z přírodního kaučuku. Opravitelné.

Příprava výrobu sneakerů je plánována na období druhé půlky roku 2024 a jarní sezónu 2024/2025. 

Novinka!
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Sneakers

Vyberte si barvy
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Teletina - Petrolej
Teletina - Petrolej

help více info.
Teletina - černá
Teletina - černá

help více info.
Teletina - hnědá
Teletina - hnědá

help více info.
Teletina - koňak
Teletina - koňak

help více info.
preview
Hovězina - British Racing Green

37
49
Vybráno:
G - standardní
H - široká
Vybráno:
Cena aktuální konfigurace
EUR 259
Popis produktu

Uvádíme Sneakers. Otevíráme předprodej pro prvních 500 kusů.

Za poslední tři roky jsme nabyli mnoho zkušeností s rozjezdem výroby klasické kožené obuvi. Nyní spouštíme výrobu Sneakerů. Zavedení nového modelu Sneakers vyžaduje investici v řádech milionů korun. Proto otevíráme předprodej pro prvních číslovaných 500 kusů. 

Model Sneakerů je připravený, k vidění zde na webu nebo u nás na dílně, včetně dostupných materiálů.

Dodání Sneakerů je plánováno na období zima/jaro 2025.

Další informace o originálních Sneakerech z naší dílny najdete níže.

Děkujeme za podporu a těšíme se na Vás!

Ivan Petrův a tým Brašnářství Tlustý a spol. s.r.o.

 


 

Výjimečné Sneakery

Sneakery vyjadřují často naši osobnost, chceme aby Sneakery od nás byly krásné, originální, pohodlné, příjemné, ale také aby byly opravitelné. Sneakery od nás jsou řemeslně na výši a jsou srovnatelné s nejlepšími světovými značkami. Jsou vyrobené zcela jinak než v sériové výrobě. Vyrábíme je jako jedni z mála podobnou technikou jako klasické boty.

Jako jediní na trhu vyrábíme Sneakery z prvotřídní a luxusní holandské, italské teletiny nebo německé hověziny. Používáme materiály jako na luxusní obuv. Podešve na našich sneakerech jsou od věhlasně francouzské firmy Lacta Hevea a jsou vyrobené z přírodního kaučuku. Rozdíl mezi botami od nás a od jiných značek je vidět na první pohled.

Každá bota je šitá individuálně a na přání zákazníka. Vyberete si barvu svršku a (a v budoucnu i barvu podešve) a my Vám body ušijeme přímo pro Vás. 


Předprodej & termín dodání

Postavit výrobu sneakerů vyžaduje nejen práci a znalosti, ale také kapitál a čas. Proto Vám nabízíme možnost podpořit tento výjimečný projekt a být jako první u toho. Zakupte si nyní boty za výhodnější cenu v předprodeji a podpořte tento výjimečný projekt.

Díky Vaší objednávce budeme schopni zafinancovat bez bankovních úvěrů všechny potřebné fáze - od výroby kopyt, materiálů, rozvod stříhů obuvi až po našití zkušebních bot.

Boty jsou nyní možno zakoupit v předprodeji. Otevíráme předprodej pro 500 kusů na rok 2024/2025. Příprava výrobu sneakerů je plánována na období druhé půlky roku 2024 a sezónu 2024/2025. Podle množství předobjednávek a sakumulovaných finančních prostředků se tento termín může posunout.

Naše výroba není velkokapacitní, botám je věnována individuální péče, naše kapacita je v roce 2024 a 2025 pouze 500 párů ročně.  


 

Jak to funguje

Každý, kdo si u nás zakoupí takto přes internet boty, bude pozván na zkušební přeměření. Při této schůzce také doladíme objednávku, barevnosti. Potom vyrobíme boty dle zadání.

Materiál a barvy

Obuv vyrábíme z prvotřídní teletiny a lícové kvalitní italské nebo německé hověziny. Jedná se o nadstandardně kvalitní lícový materiál. Usňová vlákna jsou pevnější a hustší než v materiálech běžně používaných na trhu. 

Velikosti

Tato nabídka je na pánské Sneakery. Sneakery vyrábíme ve velikostech 36-48. Boty jsou navrženy pro zdravé chodidlo šíře G a H. Vzhledem k podešvím nejsme zatím schopni nabídnout boty pro velmi široké nohy (šířka I). U sneakerů není možné také provést individuální změnu kopyta.

Stélka

Obuv je vybavena vnitřní stélkou z přírodního latexu. Za příplatek je možno obuv vybavit ortopedickou stélkou Formthotics, která ještě zvýší komfort v botě. Nebo je možno obuv vybavit na přání stélkou zateplenou. Detaily budou domluveny při měření.

Podešev

Podešev je základ pohodlí boty. Na našich sneakerech používáme luxusní podešve od francouzského výrobce Lacta - Hevea. Tyto podešve se používají na sneakerech luxusních světových značek. Materiál podešve je z přírodního kaučuku.

 

 

Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
Boty