Kdo slaví dnes svátek a kdy? Kdo jej oslaví v nadcházejících dnech, týdnech nebo měsících? To vše zjistíte z našeho z našeho jmenného kalendáře svátků u Tlustého! Svátky včetně popisu jmenného původu jsou přehledně řazeny podle datumů a jednotlivých měsíců. Najdete zde do budoucna nejenom to, kdy kdo slaví své jmeniny, ale také státní svátky a další významné datumy a dny, které je třeba náležitě oslavit. K dispozici je Vám také vyhledávač jmen.

(pokračovat)

Svátky jmen 2021 / svátky ČR - jména

Náš přehledný měsíční kalendář je rozdělených do jednotlivých měsíců i dní a poskytne Vám informace o tom, kdo a kdy slaví své jmeniny v daném dni, týdnu nebo měsíci.

Připravili jsme pro Vás také kompletní přehledný abecední seznam jmen. Pomocí kliku na vybrané písmeno abecedy, měsíc v roce nebo prostřednictvím jednoduchého vyhledávače můžete jednoduše zjistit, kdy Váš partner, kamarád, rodič, rodinný příslušník nebo kdokoliv jiný slaví svátek. K jednotlivým jménům jsme přidali také jejich původ vzniku a doplnili je také o jejich odvozeniny a další varianty daného jména.

Státní svátky 2021 v ČR

Seznam budeme postupně doplňovat ještě o státní svátky v ČR s doplněnými informacemi o jejich původu a důvodu vzniku. Najdete zde časem také soupis všech dní pracovního volna i termíny prázdnin na aktuální rok.

Další svátky, které možná neznáte

Protože je každý den co slavit, připravujeme pro Vás také soupis všech významných mezinárodních svátků a dalších významných či jinak zajímavých dnů.

Mnohé z nich možná sami ani neznáte, ale přesto se u nás nebo ve světě každoročně oslavují a některé z nich Vás zaručeně pobaví. K jednotlivým zajímavým svátkům a dnům jsme doplnili všechny dostupné informace - můžete po kliku na název svátku zjistit nejenom datum, které připradá na daný svátek, ale i původ a důvod vzniku daného svátků.

Už nikdy nezapomenete na žádný svátek

Pošleme Vám upozornění mailem. Zvolte si jméno, které chcete od nás připomenout a několik dnů předem Vám pošleme email.