Dárek k svátku

Ať se jmenujete, jak se jmenujete, jedenkrát v těch tři sta pětašedesáti dnech v roce je v kalendáři den, který oslavuje Vaše jméno. Oslavujte tedy také a řekněte si o dárek k svátku, který vám tento den zpříjemní. Nebo se staňte se pouze inspirujte nápady na dárky k svátku, které rozjasní dny vašich nejbližších. 

(pokračovat)

Dárek k narozeninám

Jednou do roka si každý z nás pravidelně užívá pocit jedinečnosti. Náš narozeninový den totiž patří jen a pouze nám a obvykle si ten den můžeme také dovolit víc, než jindy. My Vám pro Vás nebo pro Vaše nejbližší na narozeniny rádi vyrobíme jedinečný kožený výrobek - pro pány opasek s ražbou nebo cestovní tašku či brašnu na notebook či diář.

Pro dámy stylovou kabelku pro kažodenní nošení nebo elegantní psaníčko do společnosti. Dárky k narozeninám mají tu krásnou vlastnost, že jsou šité na míru právě oslavenci, jeho přáním a potřebám. U nás naleznete širokou škálu inspirace na dárky k narozeninám, když chcete být nápadití a originální. Připravit obdarovanému nezapomenutelné překvapení, to chce pořádný nápad na zajímavý dárek k narozeninám! A přesně takové dárky k narozeninám najdete v naší nabídce.

(pokračovat)

Prohlédněte si také kožené pásky v sekcích:✅ Kožené opasky pro muže i ženy na zakázku
Prohlédněte si také kožené peněženky v sekcích:✅ Kožené peněženky na zakázku pro muže a ženy s monogramem
Prohlédněte si také naše kožené zápisníky a business diáře:✅ Kožené zápisníky a business diáře na zakázku
Prohlédněte si také sekci s cestovními taškami a zavazadly:✅ Cestovní, sportovní tašky a kožená zavazadla pro muže i ženy