Odkud je ten nejkrásnější “Ježíšek”?

No přeci od Tlustého z Vršovic!

Do Vánoc zbývá již jen 69 dnů. Každoročně v tomto období se brašnářská dílna Brašnářství Tlustý a spol. v pražských Vršovicích promění v Ježíškovu dílnu. Loni na Vánoce jsme obdarovali 12 594 z vás! Každý výrobek vyrábíme individuálně, na přání zákazníka. Vytváříme jedinečné originály. Žádný výrobek není stejný jako ten druhý. Ať opasek pro manžela nebo kabelka pro manželku, každý výrobek z našich rukou má svůj jedinečný příběh.

 


Dárky z naší dílny dělají radost

Tím, jak se Vánoce blíží, začínáme všichni, čím udělat radost svým nejbližším. Co dát manželovi nebo manželce? Co rodině, přátelům i kolegům? Vánoce si zaslouží zvláštní pozornost a netradiční dárky, které udělají radost. Zboží je na celém světě přebytek, ale koupit něco originálního a kvalitního není jednoduché.

 

Výrobků, které mají svůj příběh a jsou kvalitně vyrobené je dnes jak šafránu. Přesně takové děláme u nás v naší brašnářské dílně. Z nejlepších materiálů, s doživotní zárukou. Kožené opasky, peněženky, brašny, řemínky k hodinkám, cestovní tašky i dámské kabelky. Letos to budou již deváté Vánoce, kdy Vám výrobky od nás vyčarují úsměv na tváři. Každoročně se nám od nás vrací stovky nadšených fotografií, děkování a vzkazů

 

Hodně lidí u nás zadává vánoční dárky. Podívejte se na video

 

 

 

 

 


 

Originální dárky dle Vašeho přání

Naše výrobky jsou zajímavé a netradiční. Děláme různé barevné kombinace podle Vašeho přání. Navíc na ně umíme dát ražbu monogramu, jména, krátkého textu nebo obrázku. Obdarovaný tak dostane výrobek přesně pro něj. Krátkým textem či obrázkem také můžete symbolizovat důležitý moment, vzpomínku či vyjádřit své city. Pokaždé když dotyčný výrobek uvidí, vzpomene si tak na Vás.

 

 

Na nejpopulárnější peněženky na zakázku se podívejte zde.

 

 

 

Na naše nejprodávanější bytelné kožené opasky s doživotní zárukou podívejte zde.

 

 

 

Oblíbené kožené zápisníky a diáře s vyměnitelnými bločky a s monogramem najdete zde

 

 


 

 Zabaleno přímo pod stromeček

 

Každý výrobek z naší dílny je zabalený v krásné krabičce, plátěném pytlíčku a s osobním dopisem psaným přímo pro obdarovaného a osobně podepsaný naším ředitelem. Je tak připravený přímo pod stromeček. Z dopisu se dozví kolik českých řemeslníků na jeho výrobku pracovalo a celý příběh svého originálního výrobku.

 

 Náš spokojená zákazníce paní Soňa píše:

 


 

Poradíme jaký dárek bude ten pravý!

Abychom Vám výběr dárků pro Vaše blízké ještě více ulehčili, připravili jsme si pro Vás Ježíškova rádce aneb kratší soupis každoročně nejoblíbenějších dárků.

Drobné dárky, které udělají velkou radost

Hledáte drobnost, kterou byste doplnili hlavní dárek pod stromečkem? Přesně pro tyto příležitosti jsme nabídli klíčenky se jmény, podložky na stůl nebo zápisníky a diáře s ražbou křestních jmen, monogramů, obrázků či krátkých textů.

U dam jsou velmi oblíbené podložky na psací potřeby, které decentně doladí pracovní stůl. Pánové zas mají rádi velké kožené podložky na stůl, které zkrášlí pracovní zázemí. Velmi decentním a krásným dárkem jsou také řemínky na hodinky. Kromě klasických řemínků nabízíme také ty na modely hodinek Garmin či AppleWatch. 

 

 

Dárky, které potěší každého muže

"Co mu mám letos dát? Všechno má, nic nechce" naříká mnoho žen. Dárek pro muže bývá tvrdý oříšek. Kvalitní nadčasový doplněk z kůže nikdy nezklame. Opasek nebo peněženka vydrží řadu let a bude stále vypadat skvěle. Nejoblíbenější dárky pro muže od nás jsou kožené opasky a kožené peněženky. Na obojí je možné vyrazit jeho monogram a udělat z něj tak krásnou osobní věc.

 

Ať už Váš manžel, přítel nebo táta nosí peněženku na karty nebo bytelnou klasiku, u nás si vybere.

 

Abychom Vám výběr dárku ulehčili, u opasků i peněženek najdete v nabídce výrobku označené slovem “bestseller”. Těmi určitě nic nezkazíte, jsou ozkoušené a oblíbené tisíci zákazníky a v barevných kombinacích, které nikdy nevyjdou z módy. PS: Absolutní klasikou, kterou potřebuje každý muž je hladký černý opasek. Velmi dobře vypadá v kombinaci s klasickou černou peněženkou Classic.

 


 Na kvalitní opasky na zakázku se podívejte zde.

 


 Dárky pro kreativní duše

Pro kreativní duše máme v nabídce kabelky a batohy koncipované jako stavebnice, které si dotyčná doladí podle svého osobního vkusu. V nabídce je batoh i kabelka.

Každý z nás potřebuje občas něco vyrábět a tvořit. Pro tyto případy je skvělým dárkem poukaz na opaskový workshop. Pod vedením našeho opaskového mistra si během pár hodin si obdarovaný vyrobí svůj vlastní originální opasek. Dopřejte svému blízkému nebo kolegovi netradiční odpoledne u nás v dílně. Nikdy není pozdě na to naučit se řemeslo.

 

 

Pro každého, kdo by si rád vlastníma rukama dodělal originální peněženku jsme vymysleli kreativní sety. Jsou vhodné jak pro děti tak pro dospělé. Ať už peněženka na karty, klíčenka, pouzdro na karty, klasická peněženka nebo zápisnik - každý výrobek dostanete připravený ke kreativní výtvarné akci. Balení obsahuje barvičky, tampóny, pipetu a vše co je potřeba - abyste doma za několik desítek minut měli hotový naprostý originál. Můžete si tak vyrobit peněženku či zápisník, který nebude mít nikdo jiný. Kreativní sety jsou skvělou možností, jak darovat prarodičům či jiným rodinným příslušníkům dárek, které vyrobilo Vaše dítě společně s Vámi. Podarujte letos věc, která pokaždé, když se na ni dotyčný/dotyčná podívá, zahřeje ho/ji u srdce a vzpomenou si třeba na svá vnoučata.

 

 Na kreativní sady se podívejte zde.


 Dárky pro náročné dámy a pány

Pokud chcete potěšit svou drahou polovičku něčím opravdu výjimečným, na řadu přicházejí naše brašny a kabelky.

 

Typicky nejoblíbenějšími u mužů jsou Business Messengery v koňakovém provedení s modrými doplňky nebo černém provedení s červenými detaily. V kreativitě se ale meze nekladou. V nabídce máme ale i opravdová mistrovská díla ze stolu naší brašnářky Terezy. Řeč je o cestovních taškách a lodních vacích. Jde o unikát, který nemá minikálne v ČR obdoby a který lze navíc ozdobit monogramem nebo krátkým textem. Rázem se tak z tašky stane velice osobní dárek, který bude připomínkou výjimečného momentu.

 


 Nejoblíbenější kousky u dam/slečen? 

Nejoblíbenější kabelky u žen se liší především dle věkových kategorií. Mladší slečny/ženy zbožňují kousky od designerky Moniky Lepschy, konkrétně dámskou minikabelku nebo dámskou business kabelku na notebook Saffiano. 

 

 

Dámy se zamilovávají do městského batohu Victoria nebo např. nadčasové Ejem kabelky. Batwoman nebo Shopper pak bodují u všech věkových kategorií.

Absolutní novinkou od které očekáváme, že se stane hitem letošních Vánoc je dámský batoh Ruby.

 

 


 

Dárek neznámý aneb ,,vůbec netuším, co by ji/ho potěšilo”

Pokud jste si již lámali hlavu a stále nevíte, jaký dárek by byl ten pravý, kupte dotyčné dárkový poukaz. Můžete ho mít již za pár minut na svém e-mailu, což je ideální jako vánoční dárek na poslední chvíli. Pokud si potrpíte na kvalitě, lze si vyzvednout či nechat zaslat dárkový poukaz od nás v kvalitní dárkové krabičce, připravený rovnou k předání obdarované/obdarovanému.   

 

 


 

 

Tak jaký dárek to bude? Pro maminku či dědečka? Šéfa či kamarádku?

Dejte letos přednost kvalitě a originalitě.

Těšíme se na Vás! Českému řemeslu Zdar!