Textilní rouška dvouvrstvá (M) - Love a srdce

Doba dodání:
1 týden
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Textilní rouška dvouvrstvá (M) - Love a srdce

Love a černá srdce
Love a černá srdce

help více info.
preview
Love a červená srdce

Cena aktuální konfigurace
EUR 9.99
Popis produktu

Textilní rouška dvouvrstvá (M) - Love a srdce

rouška může být krásná. Díky barevným tiskům jsme pro Vás udělali limitovanou edici artových roušek. Každá je jiná, každá je originální.

Barevné tisky přidají roušce nádech vzletné krásy. Upomínka na letošní pohnutý a nezvyklý rok 2020.


 

Připravili jsme pro Vás  improvizovanou textilní ochrannou bavlněnou roušku - toto je střední velikost, sedí většině lidí. Pozor, není pro děti a lidi s velkou tváří. 

Rouška je dvouvrstvá, s kapsou na improvizovaný filtr. Doporučujeme používat filtry z dostupných surovin - před virem neochrání, ale zamezí kapénkám proniknout přes roušku (z dostupných videí o improvizovaných ochranných rouškách z Asie se doporučuje buničina, papírový kapesníček, přeložená apírová kuchyňská utěrka i hepa filtr na vysavač). POZOR: Tyto filtry nezabrání průniku virů. Jak zvlhnou, vyhoďte jej, vložte nový a vydezinfikujte si ruce.

Rouška je z bavlny, můžete ji sterilizovat v domácích podmínkách.

Před prvním použitím po ušití vyperte na 60 stupňů a vyžehlete. Perte vždy na maximálně 60 stupňů! 

Rouška by se měla měnit nejlépe dvakrát denně. Po 4 hodinách nošení a zapaření vzniká v roušce prostředí náchylné na množení mikrobů. Měňte roušky často. 

Podobné výrobky