Tlustý za půlku - Opasek Business Casual hladký - černý

Doba dodání:
5 týdnů

TLUSTÝ ZA PŮLKU = TOP kvalita produktu za nejlepší možnou cenu. (bez možnosti ražby!)

Business casual opasek je určený do společenských kalhot nebo pro dámy jako elegantní doplněk k sukni či kostýmku nebo jako elegantní doplňek k o něco neformálnějšímu smart-casual stylu k jeansům s košilí či saku.

Opasek je vyrobený z přírodní 3,3 cm široké kůže.

K opasku přikládáme také průvodní dopis o výrobku a odesíláme jej v dárkovém balení a vztahuje se na něj doživotní záruka.

Akce
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Tlustý za půlku - Opasek Business Casual hladký - černý

Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace

85 cm
120 cm
Vybráno:
Cena aktuální konfigurace
EUR 49
Popis produktu

Pánský kožený opasek - Business Casual

Business casual opasek je určený do společenských kalhot. Jedná se o prefektní elegantní doplňek ke smart-casual stylu. Opasek je vyrobený z přírodní 3,5cm široké kůže.

Všechny naše opasky vyrábíme z prvotřídní, italské hovězí kůže. Spony jsou vyrobeny z kvalitní nerezi. Délku si vyberete v konfigurátoru dle potřeby. Opasky standardně vyrábíme v délkách od 80cm do 130cm. 

Poutko je vždy na doporučení dílny. V případě přesnější specifikace, prosíme o zapsání koženého, nebo kovového poutka do poznámky.

Je nutné zadat obvod pasu v místě kde je opasek nošen, nebo délku používaného opasku od hrotu spony po používanou dírku. Náš opasek bude vyroben tak že zadaná míra bude od hrotu spony pro prostřední dírku, tak aby se dal opasek jak povolit tak utáhnout dle potřeby.

 

 

 

Specifikace

Proč naše opasky? 

Jedinečný kus! Každný z našich opasků je jedinečný, nejen tím že se na něm podílí několik českých řemeslníků ale i tím že se jedná o čistě přírodní materiál, který je vždy trošku jiný. Objednáním koženého opasku u nás na dílně tak získáte vždy jedinečný originál, který bude jen Váš. 

Výroba dle Vašho přání. Celý opasek vyrobíme dle Vašeho přání. Vyberete si svou barvu, délku i sponu i ražbu monogramu. Monogram razíme standardně tak aby byl při nošení vidět na levém boku, při zapnutí opasku na prostřední dírku. Naše logo je vyraženo tak že pokud ja zapnut na prostřední dírku tak není vidět a je zakryto špičkou opasku. Každý opasek je oražen naším logem. Pokud budete mít nějaké další přání, prosím neváhejte nás kontaktovat.

Nejvyšší kvalita! Všechny naše materiály jsou prvotřídní kvality. Naše kožené opasky jsou vyrobeny z Italské hovězí kůže, která je zpracovávána na západě Itálie. Spony jsou z těch nejkvalitnějších materiálů, používaných v těch nejlepších industriálních slévárnách.

Doplňující informace

Ražba monogramu

Do opasku je možné vyrazit i Váš monogram. Razíme na opasek tak aby byl monogram viditelný při nošení na levém boku při zapnutí na prostřední dírku. 

Každý náš výrobek je oražen naší obchodní známkou.

 

Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
✅ Kožené opasky pro muže i ženy na zakázku