VELKÁ PENĚŽENKOVÁ AKCE JE TADY!

Do 2.5.2021 - do půlnoci!

Získejte peněženku na míru od brašnáře o 10 % výhodněji a monogram v hodnotě 500 Kč ZDARMA!

Použijte v košíku kód PENEZENKA!

 

Sestavte si svůj originál, vyberte si vlastní kombinaci barev kůže vnějšího a vnitřního dílu peněženky, výbavu peněženky a přidejte ražbu monogramu! Rázem se z peněženky stane výjimečný dárek, který se hodí na narozeniny nebo k různým výročím pro Vaše kamarády, kolegy nebo pro Vaše nejbližší, kteří si na Vás vzpomenou pokaždé, když si vezmou peněženku do ruky.

Akci nelze kombinovat s jinou běžící akcí.

 

 

Nakonfigurujte si svůj výrobek

Peněženku si můžete sestavit podle Vašeho přání. Používáte karty i mince? Nebo chcete jen peněženku na karty? Žádný problém. Jste zvyklý na dvě přihrádky na bankovky? Ano, to lze. Chcete mít na peněžence zapínání na druk. Ano, to si můžete také objednat.

Doživotní záruka na kožené peněženky přímo od brašnářů

Všechny naše peněženky jsou vyráběny z prvotřídní třísločiněné italské hovězí kůže a poskytujeme na ně doživotní záruku. Vyrábíme je kus po kusu, podle Vašeho vkusu. Naši zákazníci oceňují zejména vysokou kvalitu řemeslné práce a možnost vše si nakonfigurovat dle libosti. Často nám posílají vydařené fotografie a píší nám krásné děkovné dopisy, jakou jim udělaly výrobky od nás radost. Určitě se na ně také podívejte!