Letos to vypadá, že obchody budou na Vánoce zavřené. Proto jsme se rozhodli, že pro Vás navýšíme kapacitu na dílně a naši VELKOU OPASKOVOU AKCI tak prodlužujeme až do 30.11.2020. Stále je tedy možné získat opasky až o 20 % výhodněji a navíc ještě s ražbou monogramu ZDARMA.

VÁNOČNÍ OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME DO 30.11.2020.

20% zvýhodnění platí při nákupu 2 a více opasků.

Při koupi 1 opasku získáte 10% zvýhodnění a monogram zdarma.

POUŽIJTE KÓD VANOCE2020

 

Máte tak jedinečnou šanci darovat každému členovi rodiny jedinečný a osobitý dárek - opasek s vyrytými iniciály, nápisem, věnováním, mottem nebo logem. Kdo chce potěšit osobu blízkou výjimečným dárkem pod stromečkem, teď je ta správná chvíle! Do kolonky kupon stačí zadat kod VANOCE2020, potvrdit a sleva se automaticky načte. 

POZOR! Jak postupně dochází k vyprodávání jednotlivých barevných kombinací u opasků, tak kdo bude objednávat až na poslední chvíli, ten bude mít již omezený výběr barevných variant!

Vybrat vhodnou velikost opasku zvládne opravdu každý

Vybrat správnou velikost opasku je opravdu velice snadné. Stačí pomocí metru změřit délku opasku od hrotu spony až po nejotlačenější dírku. Celý proces měření opasku Vám zabere ani ne pár vteřin. Ostatně můžete se o tom přesvědčit v instruktážním videu níže.

Prvotřídní opasky do jeansů, společenských kalhot i obleků

V naší dílně vyrábíme kvalitní kožené opasky z pevné 3,5mm silné italské hovězí kůže a nosí je přes 30 000 zákazníků po celém světě. Na opascích z naší dílny nenajdete ani kousek náhražky, papíru nebo nějakého aušusu. Opasek Vám uděláme přesně na míru a v barvách podle Vašeho vkusu. Vyberte si typ opasku a barvu kůže dále typ a barvu spony a ve finále si můžete zvolit i barvu šití. Můžete si vybrat hladké i prošívané, jednovrstvé i velmi bytelné dvojité opasky. Děláme i nadstandardní velikosti pro obvod pasu 130 cm a větší. 

Na všechny opasky poskytujeme doživotní záruku

Naše opasky jsou velmi bytelné, stavěné tak, aby Vám vydržely desítky let. Každý opasek je opatřený masivní, ručně odlévanou mosaznou nebo nerezovou sponou. Za kvalitou našich výrobků si zkrátka stojíme.