Welcome to Tlusty & Co.
CHOOSE THE RIGHT STORE FOR YOUR LOCATION. You are trying to visit store, which may not dispatch to your location. Please choose store for your location.
I don't care, go to this online store
Welcome to Tlusty & Co.
CHOOSE THE RIGHT STORE FOR YOUR LOCATION. You are trying to visit store, which may not dispatch to your location. Please choose store for your location.
I don't care, go to this online store
Willkommen bei Tlusty & Co. – Ihrer Online-Auftrags-Täschnerei
Vítejte v Brašnářství Tlustý a spol.
VYBERTE OBCHOD. Navštívili jste obchod, ze kterého Vám nemusíme být schopni zaslat zboží. Prosím zvolte eshop pro zemi, ve které právě jste.
Ano, chci přesto jít do tohoto eshopu
Vanoce - pouze do 17 11 - LP BANNER - 1980 x 820 px - watch straps - Titulni obrazek left banner.jpg

SESTAVTE SI ORIGINÁLNÍ ŘEMÍNEK K VAŠIM OBLÍBENÝM HODINKÁM

Zde na našem eshopu si můžete sestavit řemínek přesně podle Vašeho vkusu. Na výběr je monoho barevných kombinací, vyberte si barvu kůže, barvu šití a typ přezky. My pro Vás řemínek k Vašim oblíbeným hodinkám na zakázku vyrobíme.

INDIVIDUÁLNÍ A VÝJIMEČNÝ VÝROBEK

Kvalitní řemínek k hodinkám je jako šperk. Každý řemínek je zpracován individuálně, ručně, z prvotřídních hovězích a telecích usní. V našem brašnářství je to jinak než v běžném obchodě. Vy si řemínek vymyslíte, my ho podle Vás vyrobíme, pečlivě zabalíme a pošleme Vám jej domů nebo si ho můžete vyzvednout v naší dílně osobně.

TYPY ŘEMÍNKŮ 

Připravili jsme pro Vás čtyři typy řemínků, a to: Classic, Elegance, Pure a Racer a řemínek pro Apple Watch. Řemínky vyrábíme pro klasické pánské hodinky s výměnnými stěžejkami a také pro obě velikosti hodinek Apple Watch.  

RUČNÍ A KUSOVÁ VÝROBA 

Naše zakázkově šité řemínky jsou vyrobeny z prvotřídní hovězích a telecích usní. Hrany řemínků jsou zaleštěné a obarvené, 5x broušené a leštěné, aby byly co nejdokonalejší. Přezka na řemínku je z nerezové oceli, tím je minimalizované riziko pro alergiky na kovy. 

VELIKOSTI

Řemínky vyrábíme v šířkách 20 mm, 22 mm a 24 mm (šířka u stěžejky). Řemínky vyrábíme ve velikostech S, M, L, XL. Přesné velikosti najdete v popisu na produktové stránce každého řemínku.

NEREZOVÉ PŘEZKY

Všechny řemínky jsou osazeny nerezovou přezkou, můžete si vybrat lesklou nebo matnou variantu.

GRAVÍROVÁNÍ MONOGRAMU

Na přání Vám rádi do nerezových přezek vygravírujeme Váš monogram. Tak se z výrobku stane opravdu osobní věc.