ZHUBNI_A_VYHRAJ_TOP_BANNER_1920_1080.jpg
  • Do 31.5.2021 - zhubni o 2 a více dírek na opasku a zařaď se do slosování o cestovní tašku!

  • 10% zvýhodnění a monogram zdarma na motivační opasek!

  • Při nákupu zadejte v košíku kód HUBNU

 

 

Milí zákazníci, fanoušci i vy, co nás třeba ještě neznáte,

letos budeme všichni hubnout s Tlustým!

Každý z Vás, kdo si pořídí speciální opasek a podaří se mu do 31.5.2021 shodit natolik dopne motivační opasek o 2 a více dírek, toho zařadíme do slosování. 

Ze všech účastníků pak vylosujeme 7 z Vás a ti od nás dostanou cestovní tašku, peněženky nebo opasky! Pro ty, co zhubli nejvíce, máme pak připravené speciální ceny od Tlustého.

Navíc každý týden vyhlásíme, kdo z Vás udělal největší pokrok a toho odměníme dárkem!

Ceny do soutěže nám věnovalI:

  • Mixit.cz - poukazy v hodnotě 500-1000 Kč na nákup vlastního müsli, které si můžete namíchat přesně podle Vaší chuti.
  • Michal Josef Tóth (michaljoseftoth.cz) - jeden z nejznámějších výživových poradců s hubnutím pomůže sestavením jídelníček na míru.
  • Michal Majzner - Vám sestaví cvičební plán na míru a poskytne odborné konzultace formou videohovoru.
  • Marek Janda - obdržíte zdarma e-book a přístup do online kurzu Simple Home Workout pro efektivní zpevnění těla a vytvarování postavy.
  • Brzy oznámíme další ceny do soutěže! Další partnery budeme postupně ohlašovat zde na našem Facebooku a doplňovat je i sem na tuto stránku.

POZOR! Pro účast v soutěži je potřeba nám poslat fotku, kde je vidět, jak zapínáte opasek potom, co jste zhubli! Vložte ji do aplikaci níže

 

 

Zúčastnit se může každý a vyhrává taky každý - sám nad sebou.

Aby to bylo dostatečně motivační, dostanete od nás Váš první hubnoucí pásek o 10 % výhodněji a ještě vám na ně vyrobíme monogram na památku zcela zdarma! Všechny tyto opasky najdete v kategorii motivační opasky.

Zapojte se i Vy nebo řekněte o naší soutěži Vašim známým a kamarádům, kteří se chtějí zbavit nějakého toho nadbytečného kila! Pojďme se navzájem motivovat k tomu, ať jsme do léta všichni o něco hubenější a zdravější!