Onheiser Jan slim messenger RangeRover.jpg

Snažíme se poskytovat našim zákazníkům nejlepší možný servis, jakého jsme schopni. Bereme to jako pokračování tradice "Služby veřejnosti" tak, jak ho chápali již před 100 lety u Baťů. Snažíme se, aby také u nás platilo heslo "Náš zákazník, náš pán".

Děkujeme Vám za slova chvály, vždy nás potěší. Dopisy a emaily čteme na dílně vždy našim lidem nahlas.

Vaše spokojenost a podpora nám dává sílu do dalších dnů. Pokud jste byli s našimi službami spokojeni, budeme rádi, když i zde připojíte své hodnocení. 


Celkové hodnocení

4,8
186 hodnocení celkem
170 hodnocení
5 hodnocení
2 hodnocení
4 hodnocení
5 hodnocení

David Kulig
31. 10. 2018

Dostal jsem Vaší peněženku jako dárek,a jsem nadšený.

Jaoslav Sviták
17. 08. 2018

Naprosto precizní práce. Z peněženky jsem nadšený. Balení, popis..prostě do detailu vyladěné. Určitě to nebyla poslední objednávka. Můžu jen doporučit!

Erich
09. 08. 2018

Objednal jsem si zhotovení opasku a v daném termínu obdržel. Řemeslné zpracování, dobrá práce, prostě spokojenost. Děkuji všem zainteresovaným. Doporučuji.

Vojta
11. 07. 2018

Špičkový přístup a ještě lepší výrobek. Pár věcí jsme od vás už kupovali a vždy max spokojenost. Já osobně jsem od vás dnes převzal peněženku a už pokukuju po opasku.

Roman G.
06. 06. 2018

Neskutečné... nečekal jsem, že v dnešní době je ještě možné narazit na skutečně vstřícné a milé lidi. Ochota a naprosto lidský přístup lidí v této firmě mne doslova mile šokoval. Zakázka provedena v termínu, kvalita provedení nebojím se říci hodně nadstandardní. Vřele všem DOPORUČUJI..... Michal Palička, profík na pravém místě. Děkuji......

Luboš Husak
17. 05. 2018

Nechal jsem si vyrobit peněženku a opasek, obojí v "plné palbě" + ražba. ... s velkou radostí dávám 5*. Marně pátrám, co kvalitnějšího jsem za poslední dobu držel v ruce. Jsem maximálně spokojen a výsledek mnohonásobně předčil mé očekávání. Komunikace - bez problémů. Vyzvedávka osobně - velmi přátelský přístup. Výrobní lhůta dodržena. Věci moc hezky "dárkově" zabalené. spolu s pěkným "životopisem". Bylo mi ctí podpořit tyto zlaté české ručičky. Velké díky, moc rád se vrátím. Ostatním s klidným svědomím vřele doporučuji. (Foto v komentu)

Radek
30. 04. 2018

K Vánocům jsem si nechal vyrobit opasek, se kterým jsem maximálně spokojen. Zhruba po půl roce jsem potřeboval přidělat další dírky, protože mi začal být velký. Bylo mi nabídnuto, že lepší ho bude zkrátit a nechat znovu vyrazit logo a iniciály. Když jsem si cca po týdnu pro opasek šel a zeptal se, co jsem dlužen, bylo mi odpovězeno "pouze úsměv". Skvělá, precizní práce, ochota, prozákaznický přístup. Děkuji! :)

Peter Vanasek
29. 04. 2018

Proste pecka, lidi, výrobky i styl a duch showroomu, není tak nějak co dodat.

Petra Režná
16. 04. 2018

Objednala jsem manželovi pásek jako dárek, až při dokončování objednávky, jsem si všimla, že standardní doručovací lhůta je 4 týdny.. proto jsem pro jistotu zavolala panu M. Paličkovi, abych zjistila, jestli je možné lhůtu urychlit (potřebovala jsem do 14 dní). Vše bez problémů domluveno, lhůtu jsem pro jistotu napsala ještě do objednávky a pásek byl do týdne doma! Skvělé.. krásná, precizní práce.. manžel je z pásku nadšen :-) Děkuji!

Milan Michalík
15. 04. 2018

Doporučuji!

Thomas Faron
27. 03. 2018

Super řemeslníci a bezpochyby skvělí lidé, děkuji za krásnou peněženku, a ať se vám všem moc daří :)

Jakub Šilar
14. 03. 2018

Dostal jsem darem od přítelkyně, teď už snoubenky :-), v průběhu let peněženku (cca před 5 lety), opasek (cca před 3 lety) a dnes i obal na Macbook Pro. Musím říct, že se vším jsem naprosto spokojen. Kvalitu odvedené práce již několik let prokazuje právě peněženka, a to i přesto, že se o ni v podstatě nijak nestarám (slibuji, že napravím). Za tu dobu už navíc chytila krásnou patinu. Vřele dopuručuji.

Peter Lamata
15. 02. 2018

Dnes sa moja zbierka úžasných výrobkov s príbehom z Vašej dielne rozšírila o krásny Messenger. Ešte raz všetkým ďakujem za podieľanie sa na mojej radosti a skvelo odvedenú prácu. Špeciálne Tereze, ktorá ho pre mňa vo Vršoviciach ušila.

Veronika Paličková
08. 02. 2018

Nejlepsi opasek, jaky sem kdy mela. Obycejne pasky mi vzdy po roce odesly, ale tento je i po roce noseni stale jako novy ????. Urcite mohu vsem jen a jen doporucit :-)

Robert 'Mad Bob' Moutelík
14. 01. 2018

Mám opasek a motorkářskou peněženku a jsem velmi spokokený. Velmi profesionální jednání a velmi kvalitní výrobky. Děkuji

Sandra Horešovská
10. 01. 2018

Diář je překrásný, jen když jsem objednávala koňakovou barvu, která z obrázků byla jasná volba, netušila jsem, že v reálu se může až tak lišit...

Hana Ot
10. 01. 2018

Objednávala jsem pánský opasek s monogramem jako Vánoční dárek. Krásné a velmi kvalitní zpracování, pěkně zabaleno. Děkuji za Vaši práci :) :)

Jana Rudová
29. 12. 2017

Objednala jsem opasek jako vánoční dárek a moc se líbil. Nádherná vůně kůže, pěkně zpracovaný a zabalený. Komunikace vynikající. Jediné, co jsem neuhlídala, byl přiložený dopis, takový rodný list výrobku, který byl psaný mě, jako objednateli a ne na jméno obdarovaného. Teď už bych si příští dárek ohlídala a napsala do poznámky, komu je dárek věnovaný. Možná toto bude užitečná informace pro ty, kteří se poprvé objednat chystáte nebo pro tým těch šikovných rukou, kterými celá taková výroba projde.

Lucie Knapcová
27. 12. 2017

Spokojenost nejvetsi � pasek i pristup brasnarstvi je DOKONALÝ!!!

Michael Sterm
05. 11. 2017

Děkuji super pěkná práce a ta peněženka je prostě dokonalá. :) Příště si ještě objednám boty a set bude dokonalý.
  • 1 (current)
  • 2
  • 10