Onheiser Jan slim messenger RangeRover.jpg

Snažíme se poskytovat našim zákazníkům nejlepší možný servis, jakého jsme schopni. Bereme to jako pokračování tradice "Služby veřejnosti" tak, jak ho chápali již před 100 lety u Baťů. Snažíme se, aby také u nás platilo heslo "Náš zákazník, náš pán".

Děkujeme Vám za slova chvály, vždy nás potěší. Dopisy a emaily čteme na dílně vždy našim lidem nahlas.

Vaše spokojenost a podpora nám dává sílu do dalších dnů. Pokud jste byli s našimi službami spokojeni, budeme rádi, když i zde připojíte své hodnocení. 


Celkové hodnocení

4,4
7 hodnocení celkem
6 hodnocení
0 hodnocení
0 hodnocení
0 hodnocení
1 hodnocení

David Kulig
31. 10. 2018

Dostal jsem Vaší peněženku jako dárek,a jsem nadšený.

Jaoslav Sviták
17. 08. 2018

Naprosto precizní práce. Z peněženky jsem nadšený. Balení, popis..prostě do detailu vyladěné. Určitě to nebyla poslední objednávka. Můžu jen doporučit!

Erich
09. 08. 2018

Objednal jsem si zhotovení opasku a v daném termínu obdržel. Řemeslné zpracování, dobrá práce, prostě spokojenost. Děkuji všem zainteresovaným. Doporučuji.

Vojta
11. 07. 2018

Špičkový přístup a ještě lepší výrobek. Pár věcí jsme od vás už kupovali a vždy max spokojenost. Já osobně jsem od vás dnes převzal peněženku a už pokukuju po opasku.

Roman G.
06. 06. 2018

Neskutečné... nečekal jsem, že v dnešní době je ještě možné narazit na skutečně vstřícné a milé lidi. Ochota a naprosto lidský přístup lidí v této firmě mne doslova mile šokoval. Zakázka provedena v termínu, kvalita provedení nebojím se říci hodně nadstandardní. Vřele všem DOPORUČUJI..... Michal Palička, profík na pravém místě. Děkuji......

Radek
30. 04. 2018

K Vánocům jsem si nechal vyrobit opasek, se kterým jsem maximálně spokojen. Zhruba po půl roce jsem potřeboval přidělat další dírky, protože mi začal být velký. Bylo mi nabídnuto, že lepší ho bude zkrátit a nechat znovu vyrazit logo a iniciály. Když jsem si cca po týdnu pro opasek šel a zeptal se, co jsem dlužen, bylo mi odpovězeno "pouze úsměv". Skvělá, precizní práce, ochota, prozákaznický přístup. Děkuji! :)

Jakub Šilar
14. 03. 2018

Dostal jsem darem od přítelkyně, teď už snoubenky :-), v průběhu let peněženku (cca před 5 lety), opasek (cca před 3 lety) a dnes i obal na Macbook Pro. Musím říct, že se vším jsem naprosto spokojen. Kvalitu odvedené práce již několik let prokazuje právě peněženka, a to i přesto, že se o ni v podstatě nijak nestarám (slibuji, že napravím). Za tu dobu už navíc chytila krásnou patinu. Vřele dopuručuji.