6.png

Snažíme se poskytovat našim zákazníkům nejlepší možný servis, jakého jsme schopni. Bereme to jako pokračování tradice "Služby veřejnosti" tak, jak ho chápali již před 100 lety u Baťů. Snažíme se, aby také u nás platilo heslo "Náš zákazník, náš pán".

Děkujeme Vám za slova chvály, vždy nás potěší. Dopisy a emaily čteme na dílně vždy našim lidem nahlas.

Vaše spokojenost a podpora nám dává sílu do dalších dnů. Pokud jste byli s našimi službami spokojeni, budeme rádi, když i zde připojíte své hodnocení. 

 

 


Celkové hodnocení

4,9
877 hodnocení celkem
848 hodnocení
15 hodnocení
3 hodnocení
4 hodnocení
6 hodnocení

Jan
24. 01. 2023

Peněženka vypadá skvěle. Je ale zbytečně veliká (široká). Mincovník ji také docela nafoukne.

Jaroslav Ouhrabka
24. 12. 2022

Dostal jsem od přítelkyně nádherný koňakový pásek! Ona má vkus, já vypadám skvěle a Vy máte můj velikánský obdiv za to, jak kvalitně a hezky tyto věci umíte udělat. Bude mi dělat radost každý den. A navíc plánuji doplnit ještě o další dvě barvy, od Vás.

Zdena
28. 11. 2022

Precizní práce, výborná komunikace. Moc děkuji

Martin
22. 09. 2022

Je brutalna,velka,robustna,pevna.Uplne ina liga nez kupite bezne v obchode.
Martin

Antonín Tihelka
28. 07. 2022

Tento opasek vlastním již 4 roky. Nosím jej téměř denně a pořád vypadá jako nový. Samozřejmě, prostřední dírka opasku se vymačkala a trochu se v namáhaných místech třepí, ale to k tomu patří. Díky za skvělou práci!

Ivana
25. 07. 2022

- precizně zpracovaná kabelka z vysoce kvalitní kůže - v červené barvě je nádherná

Simona
27. 05. 2022

+ Ochota vyjít vstříc a udělat maximum pro spokojenost zákazníka + Kvalitní provedení, moderní design + Mnoho možností konfigurací I přes počáteční zmatky s dárkovým dopisem k zakázkové výrobě jsme s řemínkem pro Apple Watch velice spokojeni. Dodání proběhlo bez problémů a musím ocenit snahu a ochotu vyjít vstříc i s nestandardním požadavkem. Kvalitní provedení, moderní design, opravdu spokojenost.

Radka V.
05. 01. 2022

Objednala jsem pásek s monogramem pro přítele k Vánocům a i přes časový tlak byl pásek doručený včas a hlavně komunikace probíhala velmi ochotně a mile, což se už jen tak nevidí :) Děkuji za to jak svojí prací vytváříte úsměv na tvářích spokojených zákazníků. Určitě to nebyl poslední nákup a těším se co vyberu příště.

Helena
21. 11. 2021

Psaníčko je nádherné a jsem z něj nadšená. Dobře, není za hubičku, ale výrobek z vietnamské tržnice by vám nedal pocit, že nesete něco zvláštního. Materiál, zpracování, design - vše excelentní. Speciální drobnost, která dodá šmrnc pro speciální příležitost a nositelce, která si takový malý kožedělný šperk zaslouží a vynese ho :)

Tereza
09. 11. 2021

Podlozka je krasna, decentni razba inicial z ni dela idealni darek.

Milan Bikky
30. 10. 2021

Dobrý den, peněženka skvělá. Vypracovaná do nejmenšího detailu. Trochu větší než jsem očekával, možná by bylo dobré uvádět na webu rozměry. Je výborně řemeslně zpracována. Vyplatilo se na ní čekat i těch pár dnú navíc. Jedinou výtku bych měl k zákazníckému servisu, kde pán používal v mailu smajlíky, které do obchodní korespondence nepatří a už vůbec ne, když komunikuje se zákazníkem ohledně stížnosti na neaktualizovanou dobu dodání. Přesto plné hodnocení. Dobrá práce. Děkuji

Romana
27. 10. 2021

Dostala jsem dárek od švagrové Radky a bratra Tomáše….dostala jsem úžasný, krásný diář s mým monogramem. Miluji osobní dárky a bylo to mě veliké překvapení… Moc si toho vážím… Jinak i já jsem u Vás nechala vyrobit pásek pro mého muže k jeho výročí a byl také nadšený. Moc se nám líbí celý Váš koncept a preciznost ….❤️ Přejeme Vám mnoho šťastných zákazníků…..

Michal
08. 10. 2021

Další pekný kúsok.

Michal
29. 09. 2021

První (a rozhodně ne poslední) nákup u Tlustého a maximální spokojenost. Upřímně, je to lepší, než jsem si to při objednávce představoval. Jen tak dál!

Petra Dytrych
17. 09. 2021

Dekuji❤️

Katka Nevřalová
20. 08. 2021

Dobrý den, ještě jednou moc děkuju za Váš skvělý přístup. Dárek to stihl, dorazil v čas a už doplnil druhý dárek a cestoval do Irska a bylo to skvělé kombo :-) Posílám foto.
 Katka Nevřalová

Barbora Kochová
20. 08. 2021

Já už klikla, je to krásné, kvalitní, zvedne to pracovní plochu i moji náladu. ;) Lahvově zelená by byla krásná.
Barbora Kochová

Kačer Jaromír Horáček
14. 08. 2021

Děkuji za moc pěknou peněženku. Dnes dorazila a je to moc pěkný kousek. Už i na impregnována a připravena k použivaní.

Denisa Pelikánová
09. 08. 2021

Mám ale jinou, ne Office. Nosím na PC.
Denisa Pelikánová

Michal Michal
09. 08. 2021

Michal Michal
  • 1 (current)
  • 2
  • 44