6.png

Snažíme se poskytovat našim zákazníkům nejlepší možný servis, jakého jsme schopni. Bereme to jako pokračování tradice "Služby veřejnosti" tak, jak ho chápali již před 100 lety u Baťů. Snažíme se, aby také u nás platilo heslo "Náš zákazník, náš pán".

Děkujeme Vám za slova chvály, vždy nás potěší. Dopisy a emaily čteme na dílně vždy našim lidem nahlas.

Vaše spokojenost a podpora nám dává sílu do dalších dnů. Pokud jste byli s našimi službami spokojeni, budeme rádi, když i zde připojíte své hodnocení. 

 

 


Celkové hodnocení

4,9
886 hodnocení celkem
855 hodnocení
15 hodnocení
3 hodnocení
4 hodnocení
8 hodnocení

Jiří Krpata
01. 05. 2024

Naprosto profesionální, milé a vstřícné jednání při požadavku na nadstandardně rychlou dodací lhůtu. V roce 2016 mě nadchla reportáž: https://www.stream.cz/vyrobeno-v-cesku/brasnarstvi-tlusty-271987 a od té doby nekupujeme jiné výrobky. Děkujeme.

Pavla
18. 03. 2024

Krásná, poctivá práce a férové jednání při výměně zboží. Doporučuji. Ráda si znovu něco objednám.

Josef Hovorka
20. 12. 2023

Na workshopu jsem měl možnost si vyrobit vlastní opasek. Je to již více let a opasek jsem si oblíbil tak, že nechci nosit jiný, Jelikož jsem ale zhubnul a opasek je mi mírně veliký, požádal jsem telefonicky o poutko. Chtěl bych tímto poděkovat, poutko mi obratem přišlo, zcela zdarma zásilkovnou, protože do brašnářství to mám 100 km. Mám radost, že máte takový přístup k zákazníkovi a ještě jednou děkuji.

Stanislav Šesták
17. 07. 2023

Peněženku mám sice jen 3 měsíce, ale jsem spokojený. Řekl bych, že je to kvalitní výrobek za rozumnou cenu.

Miloslava Čechová
20. 06. 2023

Kabelka je nádherná a praktická. Mám už 2 roky a je jako nová.

Ivan Čejka
15. 06. 2023

Dnes mi dorazil objednaný opasek Classic černý s oranžovým prošitím a musim říci, že předčil mé očekávání. Chtěl jsem něco extra a zároveň si nebyl zcela jist výsledku ale opasek jsem si zamiloval na první pohled. Super práce a moc děkuji. Nebude to můj poslední kousek.

Michaela Cervinkova
13. 05. 2023

Kabelku mám v tmavě modré barvě a je skvělá. Vejde se do ní notebook, tak už ho nemusím nosit v těch hnusných nb kabelách. Čím ji mám déle, tím lépe vypadá-získává krásnou patinu. Stále jsem v pokušení koupit si ji v ještě jedné barvě :-).

Vladimír Kotulič
12. 05. 2023

Peněženku od této společnosti mám více jak 5 let a maximální spokojenost. Super práce doporučuji.

Roman
13. 03. 2023

Mám už pár měsíců a parádní práce. Doporucuju

Jan
24. 01. 2023

Peněženka vypadá skvěle. Je ale zbytečně veliká (široká). Mincovník ji také docela nafoukne.

Jaroslav Ouhrabka
24. 12. 2022

Dostal jsem od přítelkyně nádherný koňakový pásek! Ona má vkus, já vypadám skvěle a Vy máte můj velikánský obdiv za to, jak kvalitně a hezky tyto věci umíte udělat. Bude mi dělat radost každý den. A navíc plánuji doplnit ještě o další dvě barvy, od Vás.

Zdena
28. 11. 2022

Precizní práce, výborná komunikace. Moc děkuji

Martin
22. 09. 2022

Je brutalna,velka,robustna,pevna.Uplne ina liga nez kupite bezne v obchode.
Martin

Antonín Tihelka
28. 07. 2022

Tento opasek vlastním již 4 roky. Nosím jej téměř denně a pořád vypadá jako nový. Samozřejmě, prostřední dírka opasku se vymačkala a trochu se v namáhaných místech třepí, ale to k tomu patří. Díky za skvělou práci!

Ivana
25. 07. 2022

- precizně zpracovaná kabelka z vysoce kvalitní kůže - v červené barvě je nádherná

Simona
27. 05. 2022

+ Ochota vyjít vstříc a udělat maximum pro spokojenost zákazníka + Kvalitní provedení, moderní design + Mnoho možností konfigurací I přes počáteční zmatky s dárkovým dopisem k zakázkové výrobě jsme s řemínkem pro Apple Watch velice spokojeni. Dodání proběhlo bez problémů a musím ocenit snahu a ochotu vyjít vstříc i s nestandardním požadavkem. Kvalitní provedení, moderní design, opravdu spokojenost.

Radka V.
05. 01. 2022

Objednala jsem pásek s monogramem pro přítele k Vánocům a i přes časový tlak byl pásek doručený včas a hlavně komunikace probíhala velmi ochotně a mile, což se už jen tak nevidí :) Děkuji za to jak svojí prací vytváříte úsměv na tvářích spokojených zákazníků. Určitě to nebyl poslední nákup a těším se co vyberu příště.

Helena
21. 11. 2021

Psaníčko je nádherné a jsem z něj nadšená. Dobře, není za hubičku, ale výrobek z vietnamské tržnice by vám nedal pocit, že nesete něco zvláštního. Materiál, zpracování, design - vše excelentní. Speciální drobnost, která dodá šmrnc pro speciální příležitost a nositelce, která si takový malý kožedělný šperk zaslouží a vynese ho :)

Tereza
09. 11. 2021

Podlozka je krasna, decentni razba inicial z ni dela idealni darek.

Milan Bikky
30. 10. 2021

Dobrý den, peněženka skvělá. Vypracovaná do nejmenšího detailu. Trochu větší než jsem očekával, možná by bylo dobré uvádět na webu rozměry. Je výborně řemeslně zpracována. Vyplatilo se na ní čekat i těch pár dnú navíc. Jedinou výtku bych měl k zákazníckému servisu, kde pán používal v mailu smajlíky, které do obchodní korespondence nepatří a už vůbec ne, když komunikuje se zákazníkem ohledně stížnosti na neaktualizovanou dobu dodání. Přesto plné hodnocení. Dobrá práce. Děkuji
  • 1 (current)
  • 2
  • 45