Klíčenka John s logem (pro firmy)

Doba dodání:
4 týdny

Klíče na klíčenku se nasadí na šroubek, který pevně drží,  má kování až z dalekého japonska. Pokračovat

Novinka!
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Klíčenka John s logem (pro firmy)

Vyberte si barvy
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Liscio - černá
Liscio - černá

help více info.
Liscio - hnědá
Liscio - hnědá

help více info.
Liscio - šedá
Liscio - šedá

help více info.
Liscio - koňaková
Liscio - koňaková

help více info.
Liscio - modrá
Liscio - modrá

help více info.
Liscio - červená
Liscio - červená

help více info.
20 ks - 500 ks
EUR 18.88
501 ks a více
EUR 17.20
Number of pieces
Cena aktuální konfigurace
EUR 19
Popis produktu

Klíčenka John je ideální dárek pro zaměstnance nebo partnery. Ve variantě pro firmy nabízíme klíčenku včetně ražby firemního loga, balení v plátěném pytlíčku. 

Minimální počet kusů v balení je 20. 

Klíčenk je vyrobená tak, aby se do ní daly jednoduše schovat klíče (spolehlivě tak nahradí klasický kroužek na klíčích).

Klíče se umístí na šroubek, který pevně drží, přitom ale lze snadno s klíči manipulovat a není problém klíč z klíčenky sundat či přidat další.

Je vyrobená z hladké hovězí kůže, barvu kůže si můžete zvolit. Šroub je ve stříbrné barvě. Na výrobu této klíčenky používáme hladkou kůži bez struktury a díky tomu na ní krásně vynikne monogram.Protože stejný typ kůže používáme i na naše kožené peněženky, často si naši zákazníci nechávají vyrobit celý set složený například z klíčenky, peněženky nebo i opasku, který k sobě barevně ladí.


Rádi Vám vyrobíme i větší množství dělat víc kusu po domluvě s malým logem - jako malý, osobní dárek pro firmy, spolky, sdružení či pro tábory. Tento typ klíčenky umíme vyrobit již do 3 dnů od objednání - je proto vhodná i jako drobný dárek na poslední chvíli.

Specifikace

Rozměry: 7 x 3 x 2 cm (délka x šířka x výška).
Výška šroubu je 1,7 cm, pojme klíč až o délce 5,5 cm. Větší klíče zvládne taky, ale už se nedají schovat do klíčenky.Klíčenka je vyrobená z hladká prémiové kůže bez struktury a je bez postranního prošití.

Doplňující informace

Na klíčenku je možné vyrazit i Váš monogram. Ražba monogramu znamená ražbu do 2 písmen. Dotazy pro ražbu zasílejte prosím na palicka@brasnarstvitlusty.cz. Kožená klíčenka je oražena naší obchodní známkou. Pokud budete mít nějaké další přání, prosím neváhejte nás kontaktovat. 

Doživotní záruka na kožené přívěsky a obaly na klíčenky

I na tento kožený přívěsek máte doživotní záruku. Pokud se Vám cokoliv rozbije, nenecháme Vás na holičkách a bezplatně jej opravíme. Vše v naší dílně děláme kompletně ručně a na míru, proto nám výroba a dodání přívěsku může zabrat i pár týdnů.

Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
✅ Ručně vyráběné kožené klíčenky