Kožená peněženka Classic - koňaková

Doba dodání:
4 týdny

Peněženka Classic je naše nejprodávanější peněženka standardního, klasického střihu - odtud tedy i její název. Pokračovat

Bestseller
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Kožená peněženka Classic - koňaková

Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Bez ražby
Bez ražby

help více info.
Monogram
Monogram

help více info.
Cena aktuální konfigurace
EUR 79
Videonávody
Popis produktu

Kožená peněženka Classic

Peněženka Classic je naše nejprodávanější peněženka  standardního, klasického střihu - odtud tedy i její název. Narozdíl od businessové peněženky Lux je robustnější, větší a má tlustší hrany, je proto vhodný do zadní kapsy kalhot zejména své bytelné konstrukce, která vydrží i trochu hrubší zacházení. 

Specifikace

Rozměry peněženky Classic jsou: 13 x 10 cm (zavřená), 24 x 10 cm (rozevřená)

Peněženku vyrábíme z prvotřídní italské třísločiněné kůže . Výrobek je celokožený. Znamená to, že ani uvnitř peněženky není žádná textilie, ale zase lícový materiál. Protože je kůže a kůže z velmi pevného kusu hrany peněženky jsou řezané, na peněžence se v podstatě nemá co trhat nebo rozbít ani při každodenním nošení a vydrží tak sloužit klidně 5 a více let .

Peněženka Classic má 3 kapsičky na karty, oddíl na bankovky, mincovník, a dvě kapsy na malý technický průkaz, či starý občanský průkaz.

Doplňující informace

Na peněženku Vám rádi vyrazíme monogram.

Peněženky s  vyraženým monogramem  na narozeniny nebo k různým výročím pro Vaše kamarády anebo pro Vaše nejbližší, kteří si na Vás vzpomenou pokaždé, když si peněženku vezmou do ruky.

Na všechny naše kožené peněženky poskytujeme doživotní záruku . Pokud se Vám na peněženku cokoliv rozbije, nenecháme Vás na holičkách a bezplatně ji opravíme . Vše v dílně děláme kompletně ručně a na míru, proto nám výroba a dodání výrobku může zabrat i několik týdnů.

Alternativní produkty
Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
✅ Kožené peněženky na zakázku pro muže a ženy s monogramem