Kožená peněženka Classic - Modro - koňaková

Doba dodání:
2 týdny

Peněženka Classic je naše nejprodávanější peněženka standardního, klasického střihu - odtud tedy i její název. Pokračovat

Bestseller
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Kožená peněženka Classic - Modro - koňaková

Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Bez ražby
Bez ražby

help více info.
Monogram
Monogram
+ EUR 20.00

help více info.
Cena aktuální konfigurace
EUR 79
Videonávody
Popis produktu

Kožená peněženka Classic - Modro - koňaková

Peněženka Classic je naše nejprodávanější peněženka  standardního, klasického střihu - odtud tedy i její název. Narozdíl od businessové peněženky Lux je robustnější, větší a má tlustší hrany, je proto vhodný do zadní kapsy kalhot zejména své bytelné konstrukce, která vydrží i trochu hrubší zacházení. 

Specifikace

Rozměry peněženky Classic jsou: 13 x 10 cm (zavřená), 24 x 10 cm (rozevřená)

Peněženku vyrábíme z prvotřídní italské třísločiněné kůže . Výrobek je celokožený. Znamená to, že ani uvnitř peněženky není žádná textilie, ale zase lícový materiál. Protože je kůže a kůže z velmi pevného kusu hrany peněženky jsou řezané, na peněžence se v podstatě nemá co trhat nebo rozbít ani při každodenním nošení a vydrží tak sloužit klidně 5 a více let .

Peněženka Classic má 3 kapsičky na karty, oddíl na bankovky, mincovník, a dvě kapsy na malý technický průkaz, či starý občanský průkaz.

Doplňující informace

Na peněženku Vám rádi vyrazíme monogram.

Peněženky s  vyraženým monogramem  na narozeniny nebo k různým výročím pro Vaše kamarády anebo pro Vaše nejbližší, kteří si na Vás vzpomenou pokaždé, když si peněženku vezmou do ruky.

Na všechny naše kožené peněženky poskytujeme doživotní záruku . Pokud se Vám na peněženku cokoliv rozbije, nenecháme Vás na holičkách a bezplatně ji opravíme . Vše v dílně děláme kompletně ručně a na míru, proto nám výroba a dodání výrobku může zabrat i několik týdnů.

Alternativní produkty
Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
✅ Kožené peněženky na zakázku pro muže a ženy s monogramem