Obal na AirTag kulatý

Doba dodání:
4 týdny

Luxusní doplněk - atypický přívěsek na klíče ze speciální hladké italské kůže s kovovou úchytkou pro nedávno uvedený lokalizátor Apple Airtag.  Pokračovat

NOVINKA:

U tohoto výrobku je vidět barevné kombinace. Podívejte se jak bude vypadat v různých barvách. Barvy jsou v konfigurátoru co nejvěrnější, ale každý monitor je ukazuje jinak a v reálu se mohou mírně lišit.
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Obal na AirTag kulatý

Vyberte si barvy
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Liscio - černá
Liscio - černá

help více info.
Liscio - hnědá
Liscio - hnědá

help více info.
Liscio - šedá
Liscio - šedá

help více info.
Liscio - koňaková
Liscio - koňaková

help více info.
Liscio - modrá
Liscio - modrá

help více info.
Liscio - tmavě modrá
Liscio - tmavě modrá

help více info.
Liscio - bordeaux
Liscio - bordeaux

help více info.
Liscio - červená
Liscio - červená

help více info.
Nappa - Passion
Nappa - Passion

help více info.
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Bez ražby
Bez ražby

help více info.
preview
Monogram 2 znaky

Cena aktuální konfigurace
EUR 19
Popis produktu

Luxusní doplněk - kulatý přívěsek na klíče ze speciální hladké italské kůže s kovovou úchytkou pro nedávno uvedený lokalizátor Apple Airtag. Praktický a velmi užitečný kožený doplněk pro Vaše nové Apple AirTagy.

Tento luxusní přívěšek je vyrobený ze speciální prémiové italské kůže. Kůže je velice hladká a bez povrchové úpravy, je tak velice příjemná na dotek a zároveň je více odolná i proti mechanickému poškození. Přívěsek je opatřený kovovou přezkou z odolné nerezové hypoalergenní oceli.
 

Na spodní straně je přívěsek opatřen zpevňujícím stylovým prošitím v barvě kůže

Díky tomu přívěsek nejenom hezky vypadá, ale také dokonale drží uvnitř umístěný lokalizátor a Apple AirTagy Vám tak nebudou vypadávat z koženého pouzdra, ani když přívěsek budete nosit v kapse. Nehrozí tak jeho ztráta či zbytečné poškození.

Prošití lze zatím volit pouze v barvě kůže, ale brzy bude možné volit kontrastní prošití v různých barvách tak, jak jste u nás zvyklí.

Kožený přívěsek na Apple AirTagy Vám rádi vyrobíme v několika barevných variantách - barvu si lze jednoduše navolit přímo v našem konfigurátoru. Tento přívěšek nelze opatřit monogramem (monogram lze vyrazit pouze na kožený přívěšek Airtag Lux).

Na přední straně je přívěsek opatřen naší obchodní známkou.

POZOR! V balení naleznete pouze kožený přívěsek na klíče (samotné Apple AirTagy nejsou součástí balení).

Specifikace

Rozměry: 4 cm (jedná se o průměr celého obalu)

Přívěsek je vyrobený z prémiové italské kůže dovážíme ji ze rodinné italské koželužny - konkrétně z tradiční oblasti rodinných koželužen Santa Croce. 

Přezka na klíče je vyrobena z hypoalergenní nerezové oceli, která zbytečně nedráždí citlivou pokožku ani při pravidelném každodenním používání. Tento typ přezky si necháváme vyrábět v rodinné slévárně v Japonsku.

Kožená klíčenka a pouzdro pro Apple AirTag Lux je oražena naší obchodní známkou.

Doplňující informace

Doživotní záruka na kožené přívěsky a obaly na Apple AirTag

I na tento kožený přívěsek máte doživotní záruku. Pokud se Vám cokoliv rozbije, nenecháme Vás na holičkách a bezplatně jej opravíme. Vše v naší dílně děláme kompletně ručně a na míru, proto nám výroba a dodání přívěsku na Apple AirTag může zabrat i několik týdnů.

Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
✅Obaly, pouzdra a podložky