FiltryLuxusní kožené zápisníky a diáře ve stylu Midori

Spolu s našimi přáteli z Knihařství Rak jsme pro Vás vyrobili limitovanou edici těchto ve světě i u nás velmi populárních business a travel zápisníků, které dokáží bez problému pojmout všechny Vaše poznámky a zápisky. Díky těmto zápisníkům již nikdy na nic nezapomenete. Na obal zápisníků používáme pouze unikátní italskou kůži, která je zpracována tak, aby si stále udržela svůj odstín i po letech.

U nás si navíc pro svůj zápisník můžete vybrat vždy hned z několika barev pouzdra i vnitřku, lze si také zvolit i kontrastní šití a udělat ze zápisníku hezký módní doplněk. Vše děláme kompletně na míru a dle přání zákazníka.

Praktická gumička a další praktické vychytávky na míru

Náš luxusní zápisník je uvnitř vybavený papírovou kapsou na různé lístky a kapsou na vizitky, praktickou gumičkou, která umožňuje rychlé otevření na vybrané straně a zároveň dokáže zabránit také nechtěnému otevírání, držátkem na propisky a pera anebo sponou po straně diáře, která slouží k tomu, aby se Vám diář nikdy samovolně neotevřel. Diáře mohou mít také podlepený a prošitý hlavní díl obalu, díky čemuž nejenom, že vypadají daleko luxusněji, ale jsou také odolnější. Tuto vlastnost mají všechny manažerské a business zápisníky řady Lux.

Náhradní výměnné papírové bločky

Naše luxusní manažerské diáře umožňují vložit dovnitř až tři papírové notýsky a můžete je navíc snadno vyndat a vyměnit za nové papírové bločky. Zápisník Vás tak bude provázet po řadu let. Bločky jsou vyrobené ze špičkového papíru Munken, vyrábí je pro nás Vladimír Rak z Knihařství Rak. Do zápisníku si můžete objednat obsah dle libosti. V nabídce máme prázdné, linkované nebo čtverečkované bločky. Každý má 32 stran, což nabízí dostatek prostoru pro na Vaše každodenní poznámky. K dispozici máme také notýsek s plánovacím kalendářem vždy na aktuální rok (1 týden= 1 dvojlist). Všechny bločky máme samozřejmě jak ve variantě s češtinou, tak v angličtině. 

 

Osobitý dárek pro každého - luxusní manažerské diáře nebo zápisníky s věnováním či nápisem

Na zápisník Vám rádi vyrazíme monogram, nějaký delší text, firemní logo, rodinný erb či na něj umístíme nějaké krátké věnování pro obdarovaného. Kožené zápisníky představují osobitý a velice užitečný dárek. Proto se hodí jako skvělý dárek na Vánoce, na narozeniny nebo k různým výročím pro Vaše zaměstnance, kamarády anebo pro Vaše nejbližší, kteří si na Vás vzpomenou pokaždé, když si vezmou zápisník do ruky. I monogram nebo logo Vám rádi na zápisník umístíme dle Vašeho přání. Pro vyražení Vašeho vlastního loga potřebujeme přesné podklady nakreslené ve vektorových křivkách, zaslané v PDF a otevřené pro následnou úpravu před výrobou raznice.

Dotazy pro ražbu zasílejte prosím na palicka@brasnarstvitlusty.cz.

Doživotní záruka na luxusní kožené zápisníky a diáře

Na všechny naše kožené diáře a zápisníky poskytujeme doživotní záruku. Pokud se Vám cokoliv rozbije, nenecháme Vás na holičkách a bezplatně zápisníky a diáře opravíme. Vše v naší dílně děláme kompletně ručně a na míru, proto nám výroba a dodání výrobku může zabrat i několik týdnů.

S výběrem vhodného koženého diáře anebo zápisníku Vám vždy rádi poradíme. Můžete nám také zavolat v pracovní době na +420 778 528 150 nebo napsat email na mail@brasnarstvitlusty.cz. Lze nás také kontaktovat skrze chat v pravém dolním rohu obrazovky, kdy Vám můžeme ihned zodpovědět Vaše případné dotazy nebo Vám pomoci s výběrem vhodného díáře nebo zápisníku z kůže pro Vás nebo Vaše nejbližší. Mimo období nouzového stavu je možné se také zastavít u nás na showroomu (aktuálně je showroom pro veřejnost zavřený).

Prohlédněte si také naše kožené zápisníky a business diáře:✅ Kožené zápisníky a business diáře na zakázku