Kožený opasek Classic prošívaný - Limitovaná edice Mistři 2024

Doba dodání:
4 týdny

Sběratelský a fanouškovský opasek - Mistři 2024. V národních barvách, provedený z modré kůže, a speciálně šitý bílou a červenou nití. Osazený bytelnou nerezovou sponou.

Každý opasek má speciální památeční ražbu MISTŘI 2024 a je číslovaný pořadovým číslem v limitované edici. 

Sběratelský opasek pro každého fanouška českého hokeje.

Každému také ZDARMA vyrazíme do opasku na přání jeho vlastní monogram.

Novinka!
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Kožený opasek Classic prošívaný - Limitovaná edice Mistři 2024

Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace

85 cm
120 cm
Vybráno:
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Bez ražby
Bez ražby

help více info.
Monogram
Monogram

help více info.
Cena aktuální konfigurace
EUR 69
Videonávody
Popis produktu

Mistři 2024 - Limitovaná edice Kožený opasek Classic

Sběratelský památeční opasek - Mistři 2024. Limitovanou edici Mistři 2024 vydáváme na oslavu fenomenálního úspěchu českého hokeje. Na zlatou medaili čekáme 14 let! Pro každého fanouška hokeje.

Opasek je v národních barvách, provedený z modré kůže, a speciálně šitý bílou a červenou nití. Osazený bytelnou nerezovou sponou.

Do opasku je vyražena pamětní ražba MISTŘI 2024. V limitované edici je pouze 2024 kusů a každý opasek je číslovaný pořadovým číslem. Číslo nelze ovlivnit (pořadová čísla jsou přidělovaná podle pořadí objednání. 

Do každého opasku je vyražena ražba MISTŘI 2024 v upomínku na tento skvělý svátek hokeje. 

Každému také ZDARMA vyrazíme do opasku na přání jeho vlastní monogram.


Classic opasek je určený do džínsových kalhot. Je to neúnavný dělník vhodný pro každodenní nošení. Tento opasek vydrží opravdu hodně. Jedná se o velice pevný a vysoce odolný kožený opasek, který je vyrobený z přírodní 3,8 cm široké prémiové kůže. 

K opasku přikládáme také průvodní dopis o výrobku. 


Proč kožený opasek 

Mistři 2024 - Limitovaná edice, sběratelský opasek. Limitované edice vydáváme při příležitosti významných okamžiků a na památku. O to více máme radost, že naše reprezentace se probojovala do finálového duelu tohoto hokejového zápolení. Na památku tohoto fenomenálního úspěchu je přesně tato limitovaná edice.


Děkujeme za podporu českého řemesla

Každý z našich opasků je jedinečný, nejen tím, že se na něm podílí několik českých řemeslníků, ale i tím že se jedná o čistě přírodní materiál, který je vždy trošku jiný. Objednáním koženého opasku u nás na dílně tak získáte vždy jedinečný originál, který bude jen Váš. 

Nejvyšší kvalita! Všechny naše materiály jsou prvotřídní kvality. Používáme jen vysoce kvalitní italskou hovězí kůži, kterou si dovážíme z Itálie. Speciální nerezová spona pochází z tradiční rodinné slévárny až z dalekého Japonska. Díky těmto poctivým materiálům Vám opasek od nás vydrží sloužit i desítky let.

100 000 zákazníků po celém světě již nosí něco od Tlustého. Přečtěte si recenze našich zákazníků nebo se nechte inspirovat, jak nakonfigurovat právě Váš opasek na míru!

Specifikace

Opasek je vyrobený z přírodní 3,8 cm široké kůže, která si necháváme dovážet z vyhlášené koželužny v Itálii - konkrétně z tradiční oblasti Santa Croce.

Opasek je velice bytelný a stavěný tak, aby vydržel i trochu drsnější zacházení a každodenní používání. Je opatřený ručně odlévanou nerezovou hypoalergenní sponou. Spona tak zbytečně nedráždí citlivou pokožku ani po každodenním používání. Tento typ spony si necháváme vyrábět v rodinné slévárně v Japonsku - jsou výjimečné svou spolehlivostí a opasek Vám tak vydrží skutečně sloužit i desítky let.

Pozor! Spona není vyrobena z chirurgické oceli, pokud máte alergii na kov, doporučujeme se poradit se svým kožním lékařem.

Alternativní produkty
Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
✅ Kožené opasky pro muže i ženy na zakázku