Obal na AirTag Lux - set 10 ks

Doba dodání:
červen 2024

Praktický a velmi užitečný kožený doplněk pro Váš nový lokalizátor Apple AirTag. Pokračovat

Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Obal na AirTag Lux - set 10 ks

Cena
EUR 359
Popis produktu

Luxusní doplněk - atypický přívěsek na klíče ze speciální hladké italské kůže s kovovou úchytkou pro nedávno uvedený lokalizátor Apple Airtag. Praktický a velmi užitečný kožený doplněk pro Váš nový lokalizátor Apple AirTag.

Tento luxusní přívěšek je vyrobený ze speciální prémiové italské kůže. Kůže je velice hladká a bez povrchové úpravy, je tak velice příjemná na dotek a zároveň je více odolná i proti mechanickému poškození. Přívěsek je opatřený kovovou přezkou z odolné nerezové hypoalergenní oceli. 

Klíčenka je obšitá po stranách i na spodní straně.

Díky tomu přívěsek nejenom hezky vypadá, ale také dokonale drží uvnitř umístěný lokalizátor a Apple AirTagy Vám tak nebudou vypadávat z koženého pouzdra, ani když přívěsek budete nosit v kapse. Nehrozí tak jeho ztráta či zbytečné poškození.

Prošití lze zatím volit pouze v barvě kůže, ale brzy bude možné volit kontrastní prošití v různých barvách tak, jak jste u nás zvyklí.

Kožený přívěsek na Apple AirTagy Vám rádi vyrobíme v několika barevných variantách - barvu si lze jednoduše navolit přímo v našem konfigurátoru. 

Tento přívěšek na klíče pro Apple AirTagy je opatřen pouze jedním průřezem na přední straně a naší obchodní známkou. 

Průřez z obou stran má pouze kožená klíčenka na Apple AirTag (kulatá).

Na zadní stranu lze proto na přání vyrazit monogram.

POZOR! V balení naleznete pouze kožený přívěsek na klíče (samotné Apple AirTagy nejsou součástí balení).

Specifikace

Rozměry: 4 cm (jedná se o průměr celého obalu)

Přívěsek je vyrobený z prémiové italské kůže dovážíme ji ze rodinné italské koželužny - konkrétně z tradiční oblasti rodinných koželužen Santa Croce. 

Přezka na klíče je vyrobena z hypoalergenní nerezové oceli, která zbytečně nedráždí citlivou pokožku ani při pravidelném každodenním používání. Tento typ přezky si necháváme vyrábět v rodinné slévárně v Japonsku.

Doplňující informace

Na klíčenku je možné vyrazit i Váš monogram. Ražba monogramu znamená ražbu do 2 písmen. Dotazy pro ražbu zasílejte prosím na palicka@brasnarstvitlusty.cz. Pouzdro pro Apple AirTag Lux je oražena naší obchodní známkou. Pokud budete mít nějaké další přání, prosím neváhejte nás kontaktovat.

Doživotní záruka na kožené přívěsky a obaly na Apple AirTag

I na tento kožený přívěsek máte doživotní záruku. Pokud se Vám cokoliv rozbije, nenecháme Vás na holičkách a bezplatně jej opravíme. Vše v naší dílně děláme kompletně ručně a na míru, proto nám výroba a dodání přívěsku na Apple AirTag může zabrat i několik týdnů.

Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
✅Obaly, pouzdra a podložky