Set Brašna a boty

Doba dodání:
4 týdny
Novinka!
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Set Brašna a boty

Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
preview
Messenger 11

preview
Messenger 13

preview
Klopnový messenger malý

preview
Vysoké Derby

preview
Nízké Derby

preview
Chukka

preview
Oxford

preview
Hikers

Cena aktuální konfigurace
EUR 555
Popis produktu

Využijte naší výjimečné nabídky a vylaďte svůj styl. Za jednu cenu Vám ušijeme brašnu a k ní kvalitní šité boty podle Vašeho výběru.

 

Na co se tato cena a nabídka vztahuje?

Tato nabídka se vztahuje na všechny klopnové messeger bagy a crossbody brašny v našem portfoliu. Vyberte si podle svého vkusu a potřeby - v nabídkové liště. Barvu brašny a detaily si přijdete nakonfigurovat přímo k nám na dílnu. Pokud nebudete moci přijet, napište nám to a spojíme se s Vámi a objednávku doladíme telefonicky nebo online.

 

Jak to funguje? 

Proveďte objednávku typu brašny a bot zde na webu. Po uzavření objednávky Vám garantujeme cenu zde uvedenou. Potom se přímo objednejte na osobní návštěvu k nám do dílny.

 

Při osobní návštěvě si vyberete barvu kůže, vyzkoušíte zkušební boty. S pomocí našeho stylisty a designerů Vám vyladíme Váš outfit podle Vašich představ. 

 

Doplňující informace

Doživotní záruka na set

Na všechny naše kožené výrobky v tomto setu poskytujeme doživotní záruku. Pokud se Vám cokoliv rozbije, nenecháme Vás na holičkách a bezplatně to opravíme. Vše v naší dílně děláme kompletně ručně a na míru, proto nám výroba a dodání výrobku může zabrat i několik týdnů.