Set Peněženka a opasek

Doba dodání:
4 týdny
Novinka!
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Set Peněženka a opasek

Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
preview
Peněženka Classic

preview
Peněženka Lux

preview
Peněženka Lux s překladem

preview
Dolarka

Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
preview
Opasek Classic hladký

preview
Opasek Classic prošívaný
+ EUR 8.00

preview
Opasek Classic dvojtý
+ EUR 16.00

preview
Opasek Business Casual hladký

preview
Opasek Business Casual prošívaný
+ EUR 8.00

preview
Opasek Business do obleku
+ EUR 16.00

Cena aktuální konfigurace
EUR 143
Popis produktu

Využijte naší výjimečné nabídky a vylaďte svůj styl. Za jednu cenu Vám ušijeme peněženku a k ní kvalitní kožený opasek podle Vašeho výběru.

 

Na co se tato cena a nabídka vztahuje?

Tato nabídka se vztahuje na naše bestsellery - nejprodávanější peněženky a opasky v našem portfoliu. Vyberte si podle svého vkusu a potřeby - v nabídkové liště. Barvy materiálu a detaily si přijdete nakonfigurovat přímo k nám na dílnu. Pokud nebudete moci přijet, napište nám to a spojíme se s Vámi a objednávku doladíme telefonicky nebo online. 

Jak to funguje? 

Proveďte objednávku typu peněženky a opasku zde na webu. Po uzavření objednávky Vám garantujeme cenu zde uvedenou. Potom se přímo objednejte na osobní návštěvu k nám do dílny.

Při osobní návštěvě si vyberete barvu kůže a doladíme detaily. S pomocí našeho stylisty a designerů Vám vyladíme Váš outfit podle Vašich představ. 

 

Doplňující informace

Doživotní záruka na set

Na všechny naše kožené výrobky v tomto setu poskytujeme doživotní záruku. Pokud se Vám cokoliv rozbije, nenecháme Vás na holičkách a bezplatně to opravíme. Vše v naší dílně děláme kompletně ručně a na míru, proto nám výroba a dodání výrobku může zabrat i několik týdnů.