Kožený opasek Classic prošívaný - koňakový

Doba dodání:
4 týdny

Classic opasek je určený do džínsových kalhot. Je to neúnavný dělník vhodný pro každodenní nošení. Pokračovat

Akce
Bestseller
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Kožený opasek Classic prošívaný - koňakový

Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace

85 cm
120 cm
Vybráno: 100 cm
Cena aktuální konfigurace
EUR 66
Popis produktu

Pánský kožený opasek - náš bestseller v koňakové barvě

Classic opasek v koňakové barvě s šitím v barvě kůže patří dlouhodobě mezi naše bestsellery. U tohoto opasku volíte pouze délku z přednastavených dostupných velikostí.

Kožený opasek Classic je neúnavný dělník vhodný pro každodenní nošení - je určený do džínsových kalhot nebo k neformálnímu oblečení. Tento opasek vydrží opravdu hodně. Jedná se o velice pevný a vysoce odolný kožený opasek, který je vyrobený z přírodní 3,8 mm silné a 3,8 cm širokého pruhu prémiové hovězí kůže. Díky své tloušťce se neprodře a je tak pevný, že na něm utáhnete i třeba auto.

V konfigurátoru je nutné zadat obvod pasu v místě kde je opasek nošen, nebo délku používaného opasku od hrotu spony po používanou dírku. Náš opasek bude vyroben tak, že zadaná míra bude od hrotu spony po prostřední dírku, tak aby se dal opasek jak povolit, tak utáhnout dle potřeby.

K opasku přikládáme také průvodní dopis o výrobku.

Používáme přímé oslovení, pokud se jedná o dárek, napiště nám do poznámky, pro koho opasek bude, ať můžeme oslovení upravit.

Proč kožený opasek od nás?

Nejvyšší kvalita! Všechny naše materiály jsou prvotřídní kvality. Používáme jen vysoce kvalitní italskou hovězí kůži, kterou si dovážíme z Itálie. Speciální nerezová spona pochází z tradiční rodinné slévárny až z dalekého Japonska. Díky těmto poctivým materiálům Vám opasek od nás vydrží sloužit i desítky let.

100 000 zákazníků v Čechách i po celém světě již nosí něco od Tlustého. Přečtěte si recenze našich zákazníků nechte se inspirovat, proč lidé kupují kožené opasky právě z naší dílny.

Specifikace

Opasek je vyrobený z přírodní 3,8 cm široké kůže, která si necháváme dovážet z vyhlášené koželužny v Itálii - konkrétně z tradiční oblasti Santa Croce.

Opasek je velice bytelný a stavěný tak, aby vydržel i trochu drsnější zacházení a každodenní používání. Je opatřený ručně odlévanou nerezovou hypoalergenní sponou. Spona tak zbytečně nedráždí citlivou pokožku ani po každodenním používání. Tento typ spony si necháváme vyrábět v rodinné slévárně v Japonsku - jsou výjimečné svou spolehlivostí a opasek Vám tak vydrží skutečně sloužit i desítky let.

Pozor! Spona není vyrobena z chirurgické oceli, pokud máte alergii na kov, doporučujeme se poradit se svým kožním lékařem.

Doplňující informace

Doživotní záruka na kožené opasky

Na všechny naše kožené opasky poskytujeme doživotní záruku. Pokud se Vám cokoliv rozbije, nenecháme Vás na holičkách a bezplatně opasek opravíme. 

Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
✅ Kožené opasky pro muže i ženy na zakázku