Kožený opasek Business do obleku

Doba dodání:
4 týdny

Opasek vhodný do pánského obleku nebo pro dámy k sukni či kostýmku z přírodní 3,5 cm široké italské hovězí kůže. Pokračovat

NOVINKA:

U tohoto výrobku je vidět barevné kombinace. Podívejte se jak bude vypadat v různých barvách. Barvy jsou v konfigurátoru co nejvěrnější, ale každý monitor je ukazuje jinak a v reálu se mohou mírně lišit.
Fotky jsou pouze ilustrační.
VIDEOHOVOR - Rádi Vám poradíme přes videohovor. Klikněte na ikonu Whatsapp nebo Messenger a spojte se s námi:Kožený opasek Business do obleku

Vyberte si barvy
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Liscio - černá
Liscio - černá

help více info.
Liscio - hnědá
Liscio - hnědá

help více info.
Liscio - koňaková
Liscio - koňaková

help více info.
Liscio - tmavě modrá
Liscio - tmavě modrá

help více info.
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Spona č. 1 - kartáčovaný nerez
Spona č. 1 - kartáčovaný nerez

help více info.
Spona č.12 - kartáčovaný nerez
Spona č.12 - kartáčovaný nerez

help více info.
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace

80 cm
130 cm
Vybráno: 100 cm
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Bez ražby
Bez ražby

help více info.
Monogram
Monogram

help více info.
Ražba písmen
Ražba písmen
+ EUR 30.00

help více info.
Zobrazit podrobné informaceZobrazit podrobné informace
Bez pojištění
Bez pojištění

help více info.
Pojištění proti špatné délce pásku
Pojištění proti špatné délce pásku
+ EUR 19.00

help více info.
Cena aktuální konfigurace
EUR 139
Hodnocení zákazníků
5,0
Tento výrobek zakoupilo již: 1747 zákazníku
Všech 877 hodnocení
Jakub Axman
Dva dárky (od mé nejmilejší ženy), které moc potěšily a které mi budou dávat stále vědět, co je důležité a správné! Jeden v hodnotové a druhý v businessové rovině. Díky za to, co děláte.
Editt Čížková
V Brašnářství jsem kupovala příteli pásek, ale bohužel jsem objednala špatnou velikost. Pásek mi zkrácený přešel dva dny od zaneseni na prodejnu. Personál byl velmi vstřícný a vše proběhlo naprosto v pořádku. Přítel je spokojený a já můžu jen doporučit.
Tomáš Machatý
Už samotný výběr byl zážitek. Rozhodně doporučuji toto místo osobně navštívit. Nikdo si na nic nehraje a bez zbytečných kudrlinek dostanete 100% servis. Až málem člověk zapomene, že si tam přišel vybrat “pouze” pásek. Výsledný produkt mě ujistil, že jsem tam nebyl naposledy!
Pásek od vás opravdu parádní!! Přístup skvělý! Unikátní brand v ČR
Vice recenzi
Videonávody
Popis produktu

Na míru dělaný kožený opasek do obleku

Opasek vhodný do pánského obleku nebo pro dámy k sukni či kostýmku z přírodní 3,5 cm široké italské hovězí kůže. Ručně vyrobený, elegantní a přitom pevný a odolný.

Opasek je opatřen stylovou, kartáčovanou, nerezovou sponou (lze volit mezi 2 typy).

Tento model je elegantní, může být prošívaný nití v barvě kůže nebo nití v kontrastní barvě. 

Celý opasek vyrobíme dle Vašeho přání na zakázku. Délku si vyberete v konfigurátoru dle potřeby, stejně tak barvu, kontrastní prošití, typ spony či monogram.

Lze si také zvolit, zda bude poutko na opasku kovové nebo kožené. Volbu poutka prosíme vepsat do poznámky při objednávce (spona č.12 má vždy kovové poutko).

V konfigurátoru je nutné zadat obvod pasu v místě kde je opasek nošen, nebo délku používaného opasku od hrotu spony po používanou dírku. Náš opasek bude vyroben tak, že zadaná míra bude od hrotu spony po prostřední dírku, tak aby se dal opasek jak povolit, tak utáhnout dle potřeby. Pokud si budete přát opasek o obvodu pasu delším než 130cm, je nutné nás předem kontaktovat do emailu. Do webového formuláře nám zadávejte míru dle návodu na našem webu.

Opasek Vám můžeme také opatřit ražbou. Rázem se tak z elegantního opasku stane výjimečný dárek na narozeniny, výročí, Vánoce a oslavy dalších důležitých životních událostí.

K opasku přikládáme také průvodní dopis o výrobku. 

Používáme přímé oslovení, pokud se jedná o dárek, napiště nám do poznámky, pro koho opasek bude, ať můžeme oslovení upravit.

Zakázku Vám rádi vyřídíme rychleji než ve standardním režimu. Pro expresní výrobu je nutné nás kontakovat předem, podle toho jak rychle si budete opasek přát vyrobit se odvíjí expresní poplatek.

Proč kožený opasek od nás a na míru? 

Jedinečný kus! Každý z našich opasků je jedinečný, nejen tím, že se na něm podílí několik českých řemeslníků, ale i tím že se jedná o čistě přírodní materiál, který je vždy trošku jiný. Objednáním koženého opasku u nás na dílně tak získáte vždy jedinečný originál, který bude jen Váš.  

Nejvyšší kvalita! Všechny naše materiály jsou prvotřídní kvality. Používáme jen vysoce kvalitní italskou hovězí kůži, kterou si dovážíme z Itálie. Speciální nerezová spona pochází z tradiční rodinné slévárny až z dalekého Japonska. Díky těmto poctivým materiálům Vám opasek od nás vydrží sloužit i desítky let.

100 000 zákazníků po celém světě již nosí něco od Tlustého. Přečtěte si recenze našich zákazníků nebo se nechte inspirovat, jak nakonfigurovat právě Váš opasek na míru!

Specifikace

Opasek je vyrobený z přírodní 3,5 cm široké kůže, která si necháváme dovážet z vyhlášené koželužny v Itálii - konkrétně z tradiční oblasti Santa Croce.

I přestože se jedná o opasek spíše k formálnímu oblečení, je velice odolný a stavěný tak, aby i něco vydržel. Je opatřený ručně odlévanou nerezovou hypoalergenní sponou. Spona tak zbytečně nedráždí citlivou pokožku ani po každodenním používání. Tento typ spony si necháváme vyrábět v rodinné slévárně v Japonsku - jsou výjimečné svou spolehlivostí a opasek Vám tak vydrží skutečně sloužit i desítky let.

Na výběr máte ze dvou kvalitních italských kartáčovaných spon. 

Pozor! Spona není vyrobena z chirurgické oceli, pokud máte alergii na kov, doporučujeme se poradit se svým kožním lékařem.

Děláme i nadstandardní velikosti pro obvod pasu do 130 cm. Pokud si budete přát opasek o obvodu pasu delším než 130cm, je nutné nás předem kontaktovat do emailu. Do webového formuláře nám zadávejte míru dle návodu na našem webu.

Doplňující informace

Ražba monogramu na kožený opasek

Do opasku je možné vyrazit i Váš monogram. Razíme jej na opasek tak, aby byl monogram viditelný při nošení na levém boku při zapnutí na prostřední dírku. Ražba monogramu znamená ražbu do 4 písmen. Ražba písmen je do 25 znaků. 

Dotazy pro ražbu zasílejte prosím na palicka@brasnarstvitlusty.cz.

Tento na zakázku dělaný kožený opasek je oražen naší obchodní známkou.

Monogram razíme standardně tak, aby byl při nošení vidět na levém boku. Naše logo je vyraženo tak, že pokud je opasek zapnutý, tak logo není vidět a je zakryto špičkou opasku.

Pokud budete mít nějaké další přání, prosím neváhejte nás kontaktovat.

Doživotní záruka na kožené opasky

Na všechny naše kožené opasky poskytujeme doživotní záruku. Pokud se Vám cokoliv rozbije, nenecháme Vás na holičkách a bezplatně opasek opravíme. Vše v naší dílně děláme kompletně ručně a na míru, proto nám výroba a dodání výrobku může zabrat i několik týdnů.

Alternativní produkty
Nezapomeňte se také podívat do těchto kategorií:
✅ Kožené opasky pro muže i ženy na zakázku