Zaměstnanecký program mohou využít všichni zaměstnanci partnerských společností, které prokáží, že jsou v zaměstnaneckém poměru či v jiném pracovněprávním vztahu s danou společností, která se zapojila do našeho programu pro zaměstnance a jejíž zaměstnanci se tak mohou zúčastnit řady speciálních neveřejných promo akcí.

 

Přínosy programu pro firmy:

  • Získáte exkluzivní benefit pro zaměstnance bez dodatečných nákladů pro vaši společnost.
  • Minimální administrativní zátěž a součinnost v komunikaci na své zaměstnance (benefit je nutné je komunikovat skrze intranet, výplatní pásky, interní tiskoviny apod.).
  • Možnost poděkovat zaměstnancům za jejich celoroční práci a přínos pro firmu dárkem, který je nejenom praktický, ale i vkusný.

Často nás oslovují firmy, které chtějí naše kožené výrobky opatřit monogramem, nějakým delší text, firemním logem, rodinným erbem či na ně umístit jen krátké věnování pro obdarovaného. Možnost vyrazit na výrobek monogram anebo jej umístit na výrobek za pomocí gravírování - se liší kus od kusu. Na některé výrobky lze umístit skutečně jen 2 písmena (typicky kožené řemínky k hodinkám), na brašny je možné vyrazit až 25 znakůnebo logo, atd. Ražbu anebo gravírování monogramu poskytujeme pro všechny tyto produkty: kožené peněženkykožené brašnyaktovkykožené obaly a pouzdra (iPady, mobilní telefony, dokumenty aj.), kožené řemínky k luxusním hodinkámnáramky z kůžecestovní taškyluxusní kožené boty a stylových doplňků z kůže.

 

Benefity pro zaměstnance:

  • Jedinečné výhody a slevy.
  • Možnost získat exkluzivní výrobky z české dílny pro formální i neformální styl oblékání.
  • Šance získat prémiové dárky od přední české firmy na poli kožených výrobků, které jsou velice praktické, stylové a zároveň velice odolné a kvalitně vyrobené.
  • Na produkty poskytujeme doživotní záruku, tzn. zaměstnanec získá produkt s vysokou přidanou hodnotou.

 

V případě jakéhokoliv problému s uplatněním nebo využitím jakékoliv akční promo nabídky z partnerského zaměstnaneckého programu, využijte některý z těchto kontaktů.

Pozn.: Speciální slevové kupóny a exkluzivní slevy nelze použít na nákup dárkových poukazů a na nákup kožených bot. Slevy také nelze uplatnit na již zboží v akci nebo ve slevě.

Najdete nás i na MALL.CZ