Filtry
Originální kožená peněženka vyrobená podle Vašich představ  

U nás si můžete peněženku nakonfigurovat dle Vašich představ - lze volit nejenom typ peněženky a styl (k formálnímu či méně formálnímu stylu oblékání), ale také barvu kůže vnějšku i vnitřku kožené peněženky (na výběr je 9 barev), kontrastního šití i rozložení kapes, počet přihdrádek a přepážky na bankovky, typ zavírání (na druk nebo bez zavírání) i to, zda má peněženka mít prostor na mince či pouze na karty. Každá je jedinečný kus - nejenom díky tomu, že se na její výrobě podílí několik českých řemeslníků ale i tím že se jedná o čistě přírodní materiál, který je vždy trošku jiný. Objednáním kožené peněženky u nás na dílně tak získáte vždy naprostý originál, který bude jen Váš.

Jedná se o kusovou výrobu, vše je děláno na míru dle přání každého zákazníka, proto nám výroba a dodání výrobku může zabrat i několik týdnů. Proto je nutné si výrobky objednat vždy s dostatečným předstihem.

Jen prémiová kůže a kvalitní zpracování

Peněženky vyrábíme z prémiové hovězí kůže, která pochází z vyhlášené koželužny ze západní Itálie. Špičkové řemeslné zpracování a cit pro detail je u nás samozřejmostí - i proto již naše výrobky nosí po celém světě přes 100 000 zákazníků.

Všechny kožené peněženky v kolekci Tlustý Premium jsou již připravené a vyrobené v omezeném počtu několika desítek kusů. Odesíláme je ihned a nevyrábí se proto na zakázku. I tento typ luxusních peněženek nicméně můžeme opatřit monogramem.

Doživotní záruka na všechny kožené peněženky od Brašnářství Tlustý

Naše luxusní značkové kožené peněženky jsou nejenom velice elegantní, ale také velmi bytelné a vyráběné tak, aby Vám vydržely desítky let. Každá pánská nebo dámská kožená peněženka na mince, klučičí i dívčí peněženka na karty anebo bankovky od Brašnářství Tlustý se vyznačují jednou společnou vlastností - vydrží vám sloužit opravdu dlouho. Každá zakoupená kožená peněženka z dílny Brašnářství Tlustý Vám bude sloužit po celá léta a jako důkaz, že si opravdu stojíme za kvalitou naší práce, poskytujeme na všechny kožené peněženky doživotní záruku. To je také důvod, proč se k nám zákazníci tak rádi vracejí. Ostatně sami si můžete přečíst názory a recenze našich spokojených zákazníků, že to není jen reklamní trik, ale opravdová realita.

Kožená peněženka s monogramem - skvělý dárek pro muže i ženy

Do téměř všech peněženek si můžete u nás nechat vyrazit svůj monogram, či nějaký delší text - například věnování. Na přání Vám může peněženka na zakázku mít na straně také Vaše firemní logo, rodinný erb či krátké věnování pro obdarovaného. Pro vyražení Vašeho vlastního loga potřebujeme přesné podklady nakreslené ve vektorových křivkách, zaslané v PDF a otevřené pro následnou úpravu před výrobou. Monogram razíme standardně na vnější stranu kožené peněženky.

Kožená peněženka s monogramem je skvělým dárkem pro Vaše nejbližší, zaměstnance i kamarády, kterým můžeme věnovat velice osobitý dárek na Vánoce, na narozeniny, k výročím či k jiným významným životním událostem, které je potřeba náležite oslavit.

Prohlédněte si také kožené pásky v sekcích:✅ Kožené opasky pro muže i ženy na zakázku
Prohlédněte si také naše kožené zápisníky a business diáře:✅ Kožené zápisníky a business diáře na zakázku
Prohlédněte si také sekci s cestovními taškami a zavazadly:✅ Cestovní, sportovní tašky a kožená zavazadla pro muže i ženy