Filtry

 

Prvotřídní kožené pánské opasky pro džíny, k obleku i do kalhot a dámské opasky k šatům

V naší dílně vyrábíme kvalitní kožené opasky z pravé silné italské hovězí kůže o tloušťce 3,5mm. Vyrábíme opasky hladké i prošívané, jednovrstvé i z velmi bytelné dvojité hovězí kůže. Barvu kůže si můžete libovolně zvolit - na výběr máme spoustu barev i barevných odstínů. Mezi naše bestsellery ale stále patří dlouhodobě pánské i dámské černé kožené pásky a hnědé kožené opasky pro muže i ženy

U opasků to však pouze začíná a pokračuje přes kožené peněženkykožené brašnyaktovkykožené obaly a pouzdra (iPady, mobilní telefony, dokumenty aj.), kožené řemínky k luxusním hodinkámnáramky z kůžecestovní tašky a končí to u nádherných luxusních kožených bot a dalších stylových doplňků z kůže. Můžete si tak u nás pořídit celý set z kožených produktů sladěný do jedné barvy.

 

 

V Brašnářství Tlustý vyrábíme několik typů opasků z kůže:

  • Kožené opasky Classic - kvalitní kožený opasek pro rifle a do jeansů s šířkou kůže 3,8 cm, ve variantě hladké, prošívané, nebo jedinečné dvojité prošívané. Ideální doplněk k neformálnímu, běžnému outfitu  - jeansy, kraťasy, látkové kalhoty. 
  • Kožené opasky Business Casual - do společenských (látkových) kalhot se šířkou 3,3 cm ve variantě hladké, prošívané a bytelné dvojité prošívané. Business casual opasek je určený do společenských kalhot nebo pro dámy jako elegantní doplněk k sukni či kostýmku nebo jako elegantní doplňek k o něco neformálnějšímu smart-casual stylu k jeansům s košilí či saku.
  • Kožené opasky Business - pro opasky do obleků nebo k dásmkému kostýmku či sukni. Opasek má šířku 3,3 cm a máme jej ve ve variantě řezané a zakládané. Tyto opasky jsou vrstvené až ze čtyř vrstev hovězí kůže a prošité decentnější nití. Hodí se spíše jen k formálnímu typu oblečení.
  • Dámské kožené opasky - jemné dámské kožené opasky k šatům, do dámských kalhot, sukní a kostýmků v šířce 2cm nebo 2,5cm.

Doživotní záruka na všechny kožené opasky a pásky od Brašnářství Tlustý

Každý opasek je opatřený masivní, ručně odlévanou nerezovou sponou. Spon máme několik typů - kulaté, plné, kartáčované, matné, lesklé, s ostrými nebo kulatými hranami a lze je opět volit v konfigurátoru. Díky tomu, že používáme velice silnou kůži a opasek je tlustý vždy několik milimetrů a nepoužíváme žádné textilní či papírové vyplně, opasek se neprodře, nezlomí a ani neroztrhne ani po mnoha letech používání. Naše kožené opasky jsou zkrátka stavěné tak, aby vydržely sloužit desítky let a poskytujeme proto na ně doživotní záruku.

Ražba monogramu na kožený pásek

Do opasku si můžete u nás nechat vyrazit svůj monogram, či nějaký delší text, například věnování. Jsme schopni vyrazit na opasek na zakázku i Vaše firemní logo, rodinné erby či krátké věnování pro obdarovaného. Kožené opasky a pásky s monogramem jsou skvělým dárkem pro Vaše nejbližší, zaměstnance i kamarády, kterým můžeme věnovat velice osobitý dárek na Vánoce.

I ražbu monogramu nebo loga Vám rádi umístíme dle Vašeho přání. Monogram razíme standardně tak, aby byl při nošení vidět na levém boku, při zapnutí opasku na prostřední dírku. Naše logo je vyraženo tak, že pokud je opasek zapnut na prostřední dírku, tak není vidět a logo ja tak zakryto špičkou opasku.

K opasku přikládáme také průvodní dopis o výrobku. Používáme přímé oslovení, pokud se jedná o dárek, napiště nám do poznámky, pro koho opasek bude, ať můžeme oslovení upravit.

Jen a pouze nerezové kovové spony pro kožené opasky na zakázku

Jako jediní v Čechách dáváme na naše kožené opasky jen a pouze nerezové kovové spony. Jsou elegantní, bytelné a pevné. Necháváme si je vyrábět speciálně ve slévárně. Naše spony na opasky jsou navíc také hypoalergenní. Nerezová spona na opasek proto zbytečně nedráždí citlivou pokožku ani po každodenním používání.

U každého modelu koženého opasku je na výběr několik typů spon podle aktuální nabídky. Naše kožené opasky nemají žádné odlehčené spony z levných slitin, které Vám prasknou při první příležitosti. Nerezová spona od Brašnářství Tlustý Vám bude sloužit po celá léta. To je také důvod, proč se k nám zákazníci tak rádi vracejí. Ostatně sami si můžete přečíst názory našich zákazníků. 

Upozornění: Naše opaskové spony jsou vyrobeny z nerezové oceli třídy AISA 304 – jedná se o potravinářský nerez, pozor, nejsou certifikovány jako zcela nealergenní. Pokud máte alergii na kov, doporučujeme se poradit se svým kožním lékařem.

 

Dopřejte si kožený opasek na míru

Mít kožený opasek na míru se vyplatí. Máte možnost si výrobek vyladit přesně podle svého vkusu tak, aby Vám dokonale seděl. U nás si vyberete barvu kůže, typ spony i barvu nitě. Všechny kožené opasky opasky na zakázku z Brašnářství Tlustý umíme vyrobit ve všech standardních velikostech – nejčastěji vyrábíme kožené opasky o délce 100cm, 110cm, 120cm, 130cm. Stejně tak dokážeme vyrobit úzký dámský pásek k šatům i luxusní široký pásek do pasu k sukni - vše samozřejmě kompletně na míru.

Nadstandardní velikosti opasků o délce 140cm, 150cm, 160cm i kožené opasky nad 170cm

Pokud si budete přát opasek o obvodu pasu delším než 130cm je nutné nás předem kontaktovat do emailu. Do webového formuláře nám zadávejte míru dle návodu na našem webu.

Protože vyrábíme jen opasky míru, vše jde děláno ručně a výroba pásku z pravé kůže tak může trvat od 1 do 4 týdnů. 

Zakázku Vám rádi vyřídíme i rychleji než ve standardním režimu. Pro expresní výrobu je nutné nás kontakovat předem. Podle toho, jak rychle si budete opasek přát vyrobit, se odvíjí cena expresního poplatku.

Jak správně vybrat velikost opasku z kůže

Pro ty z Vás, co teď přemýšlí, jak správně vybrat velikost opasku, máme připravený jednoduchý návod formou videa. 

Dbejte na správné měření opasku. Každý opasek je dělán na míru pro Vás a nelze jej předělávat. Špatná míra není reklamačním důvodem. K výrobě opasku potřebujeme vždy od Vás vědět obvod pasu - v místech, kde opasek nosíte, tj. většinou pánové na bocích. Opasek se vždy měří od hrotu trnu po nejpoužívanější dírku.

S výběrem vhodného koženého opasku Vám vždy rádi poradíme - postačí, když se zastavíte u nás na showroomu. Můžete nám také zavolat v pracovní době na +420 778 528 150 nebo napsat email na mail@brasnarstvitlusty.cz. Lze nás také kontaktovat skrze chat v pravém dolním rohu obrazovky, kdy Vám můžeme ihned zodpovědět Vaše případné dotazy nebo Vám pomoci s výběrem vhodného opasku z kůže pro Vás nebo Vaše nejbližší.

 

 

 
 

Aby Vám námi vyrobený kožený opasek padnul jako ulitý - je třeba vědět, jak zvolit správnou velikost opasku. Neděláme konfekční velikosti jako v obchodě, opasek Vám uděláme přímo na míru. Potřebujeme k tomu jediné - obvod pasu. Ten lze změřit dvěma způsoby. Pakliže je opasek pro Vás, vezměte si na sobě kalhoty do kterých budete opasek nosit a poutky kalhot provlékněte krejčovský metr. Číslo které Vám vyjde, je požadovaný obvod pasu. Druhý způsob se hodí pro ty z Vás, kteří máte opasek jako dárek a nemůžete tak obdarovaného v pase změřit. Obvod pasu se dá naměřit i ze starého opasku. Je potřeba měřit od trnu přezky po aktuálně používanou dírku (bývá nejvíce otlačená). Číslo, které Vám vyjde je obvod pasu.

TIP: Přijďte do našeho Brašnářství vyrobit si svůj vlastní opasek na míru.

Staňte se na pár hodin brašnářem a přijďte na zážitkový workshop, na kterém si vyrobíte vlastní opasek! Workshop probíhá pod vedením našich zkušených řemeslníků. Vstoupíte tak do světa brašnářského řemesla a sami okusíte jaké to je udělat si kvalitní věc vlastníma rukama. Ideální dárek pro všechny pány, slečny, manželky, dcery i maminky. Po objednání a úhradě dostanete pozvánku pro obdarovaného s informací o workshopu.

 

Prohlédněte si také kožené peněženky v sekcích:✅ Kožené peněženky na zakázku pro muže a ženy s monogramem
Prohlédněte si také naše kožené zápisníky a business diáře:✅ Kožené zápisníky a business diáře na zakázku
Prohlédněte si také sekci s cestovními taškami a zavazadly:✅ Cestovní, sportovní tašky a kožená zavazadla pro muže i ženy