FiltryPrvotřídní kožené dámské opasky pro rifle a kalhoty a dámské kožené pásky k šatům

V naší dílně vyrábíme kvalitní dámské kožené opasky z pravé silné italské hovězí kůže o tloušťce 3,5mm. Vyrábíme opasky hladké i prošívané, jednovrstvé i z velmi bytelné dvojité hovězí kůže. Barvu kůže si můžete libovolně zvolit - na výběr máme spoustu barev i barevných odstínů. Mezi naše bestsellery ale stále patří dlouhodobě černé dámské i pánské kožené pásky a hnědé kožené opasky pro ženy i muže.

Nezapomeňte se také podívat na všechny kožené pánské opasky k obleku a pásky pro muže do kalhot ve všech barevných provedeních od Brašnářství Tlustý, pokud zrovna přemýšlíte, jaký praktický a stylový dárek koupit vaší drahé polovičce. Všechny kožené opasky naleznete v sekci kožené opaskyU opasků pro ženy to však pouze začíná a pokračuje přes kožené peněženkykožené brašnyaktovkykožené obaly a pouzdra (iPady, mobilní telefony, dokumenty aj.), kožené řemínky k luxusním hodinkámnáramky z kůžecestovní tašky a končí to u nádherných luxusních kožených bot a dalších stylových doplňků z kůže. Můžete si tak u nás pořídit celý set z kožených produktů sladěný do jedné barvy.

 

V Brašnářství Tlustý vyrábíme primárně tyto dámské kožené opasky:

Kožené opasky Classic - kvalitní kožený opasek pro rifle a do jeansů, s šířkou kůže 3,8 cm, ve variantě hladké, prošívané, nebo jedinečné dvojité prošívané.

Kožené opasky Business Casual - do společenských (látkových) kalhot, se šířkou kůže 3,3 cm ve variantě hladké, prošívané a bytelné dvojité prošívané.

Kožené opasky Business - pro opasky k společenskému oděvu, s šířkou kůže 3,3 cm, ve variantě řezané a zakládané. Tyto opasky jsou vrstvené až ze čtyř vrstev hovězí kůže a prošité decentnější nití.

Elegantní dámské kožené opasky - jemné dámské kožené opasky k šatům, do dámských kalhot, sukní a kostýmků, šířka 2cm nebo 2,5cm.  

Doživotní záruka na všechny dámské kožené opasky a dámské kožené pásky od Brašnářství Tlustý

Naše dámské kožené opasky jsou velmi bytelné, stavěné tak, aby Vám vydržely desítky let. Všechny kožené dámské opasky z Brašnářství Tlustý jsou opatřeny masivní, ručně odlévanou nerezovou sponou, která vám vydrží sloužit po celé roky. Díky tomu vás naše dámské kožené opasky budou provázet po celé generace, dědit se z generace na generaci a provázet každou dámu, dívku či ženu po celý život - tak jako tomu bylo dříve.

Ražba monogramu na dámské kožené pásky a opasky k šatům

Na všechny dámské kožené opasky si můžete u nás nechat vyrazit svůj monogram či nějaký delší text, například věnování. Jsme schopni vyrazit na opasek na zakázku i Vaše firemní logo, rodinné erby či krátké věnování pro obdarovaného. Dámské kožené opasky a dámské kožené pásky s monogramem jsou skvělým dárkem pro Vaše nejbližší, zaměstnance i kamarády, kterým můžeme věnovat velice osobitý dárek na Vánoce.

I ražbu monogramu nebo loga Vám rádi umístíme dle Vašeho přání. Monogram razíme standardně tak, aby byl při nošení vidět na levém boku, při zapnutí opasku na prostřední dírku. Naše logo je vyraženo tak, že pokud je opasek zapnut na prostřední dírku, tak není vidět a logo je tak zakryto špičkou opasku.

Jen a pouze nerezové kovové spony pro dámské kožené opasky na zakázku

Jako jediní v Čechách dáváme na naše dámské kožené opasky jen a pouze nerezové kovové spony z prvotřídních materiálů. Jsou elegantní, bytelné a pevné. Necháváme si je vyrábět speciálně ve slévárně. Naše spony na kožené dámské opasky jsou navíc také hypoalergenní. Naše nerezové spony na dámské kožené opasky proto zbytečně nedráždí citlivou pokožku ani po každodenním používání (pozor, spony nejsou z chirurgické oceli, pokud máte alergii na kov, doporučujeme se poradit se svým kožním lékařem).

Všechny naše dámské kožené opasky mají na výběr z několika typů spon podle aktuální nabídky. Naše kožené opasky nemají žádné odlehčené spony z levných slitin, které Vám prasknou při první příležitosti. Nerezová spona od Brašnářství Tlustý Vám bude sloužit po celá léta. To je také důvod, proč se k nám zákaznice tak rádi vracejí. Ostatně sami si můžete přečíst názory našich spokojených zákaznic. 

Upozornění: Naše opaskové spony jsou vyrobeny z nerezové oceli třídy AISA 304 – jedná se o potravinářský nerez, pozor, nejsou certifikovány jako zcela nealergenní.

 

Dopřejte si dámské kožené opasky na míru

Mít dámské kožené opasky na míru se vyplatí. Máte možnost si opasek vyladit přesně podle svého vkusu tak, aby Vám dokonale seděl. U nás si vyberete barvu kůže, typ spony i barvu nitě. Všechny dámské kožené opasky na zakázku z Brašnářství Tlustý umíme vyrobit ve všech standardních velikostech – nejčastěji vyrábíme u nás dámské kožené opasky o délce 100cm, 110cm, 120cm, 130cm, 140cm. Děláme ale i nadstandardní velikosti opasků o délce 150cm, 160cm, 170cm nebo i dámské kožené opasky nad 170cm.

Stejně tak dokážeme vyrobit úzký dámský pásek k šatům i luxusní široký pásek do pasu a k sukni - vše samozřejmě kompletně na míru.

Protože vyrábíme jen dámské kožené opasky míru, vše jde děláno ručně a výroba pásku z pravé kůže tak může trvat od 1 do 4 týdnů. 

Jak správně vybírat velikost pro dámské kožené opasky a pásky na míru

Pro ty z Vás, co teď přemýšlí, jak správně vybrat velikost pro dámské kožené opasky, máme připravený jednoduchý návod formou videa.

Dbejte na správné měření opasku. Všechny dámské kožené opasky jsou dělány na míru pro Vás a nelze jej předělávat. Špatná míra není reklamačním důvodem. K výrobě opasku potřebujeme vždy od Vás znát obvod pasu - v místech, kde opasek nosíte, tj. většinou pánové na bocích. Opasek se vždy měří od hrotu trnu po nejpoužívanější dírku.

S výběrem vhodného dámského koženého opasku vám vždy rádi poradíme - postačí, když se zastavíte u nás na showroomu. Můžete nám také zavolat v pracovní době na +420 778 528 150 nebo napsat email na mail@brasnarstvitlusty.cz. Lze nás také kontaktovat skrze chat v pravém dolním rohu obrazovky, kdy Vám můžeme ihned zodpovědět Vaše případné dotazy nebo Vám pomoci s výběrem vhodného opasku z kůže pro Vás nebo Vaše nejbližší.

 

 

 

 

Prohlédněte si také kožené pásky v sekcích:✅ Kožené opasky pro muže i ženy na zakázku
Černé kožené pásky (základ šatníku každého muže i ženy) si prohlédněte zde:✅ Černé pánské kožené opasky a dámské pásky
Hnědé kožené pásky (základ šatníku každého muže i ženy) si prohlédněte zde:✅ Hnědé pánské kožené opasky a dámské pásky
Prohlédněte si všechny pánské kožené pásky a opasky pro muže:✅ Pánské kožené opasky